banner6

Ruso'da yara saracaklar

banner37

K.Kaymaklı ile Gençler Birliği son haftalarda yaşadıkları puan kayıplarına son vermek istiyor

Ruso'da yara saracaklar
banner8

Can İPCİOĞLU

Küçük Kaymaklı 4 sarı kart cezalısı Hüseyin Sadıklar dışında Gençler Birliği maçına yönelik hazırlıklarını tam gaz sürdürüyor. Gençler Birliği'ni kendi sahasında ağırlayacak olan Forest’te hedef üç puan alıp zirve yolundaki iddiasını sürdürmek. Geçtiğimiz hafta aldığı mağlubiyet sonrasında yara alan yeşil siyahlılar bunun şokunu üzerinden atmak istiyor. Gençler Birliği ise son iki haftada kaybettiği 5 puan sonrasında ağır bir yara aldıkları zirve yarışından kopmamak için bu maça büyük önem veriyorlar.

Karayel “Kredimiz tükendi”

K. Kaymaklı Teknik Direktörü İltaç Karayel, Türk Gücü karşısında çok iyi mücadele etmelerine karşın kaybettiklerini vurgulayarak 5 dakikalık konsantre bozukluğunun kendilerine pahalıya mal olduğunu savundu. Bu maçta en az bir puan almaları gerektiğini ve bunu hak ettiklerine inandıklarını ifade eden Karayel, kredilerinin bittiğini ve Gençler Birliği karşısına galibiyet için çıkacaklarını belirtti. Ligdeki takımlar arasında bir güç dengesinin görüldüğünü ve devre arasına kadar iyi sonuçlar alıp takım ile ilgili bir genel değerlendirmede bulunacaklarını söyledi. İltaç Karayel, Gençler Birliği'nin güçlü bir takım olduğunu, kendi takımına güvendiğini söyledi ve puan kaybına tahammüllerinin olmayacağını ifade etti.

 

banner134

Topaloğlu” Zirveye tutunma maçı”


Gençler Birliği Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu ise Merit Alsancak Yeşilova karşısında çok iyi mücadele vermelerine rağmen puan kaybı yaşadıklarını ve zirve yarışında bir darbe aldıklarını ifade etti. Topaloğlu, gol yollarında beceriksiz kaldıklarını da söyledi. K. Kaymaklı karşılaşmasını zirveye tutunma maçı olarak değerlendiren Hasan Topaloğlu, mutlaka kaybetmemeleri gereken bir maç olacağını vurguladı. Takımda birçok sakat oyuncunun bulunduğunu fakat bu oyuncuların yerlerine oynayacak olan diğer futbolcularına güvendiğini belirten Hasan Topaloğlu, İbrahim Köse ile Tom’u bu önemli karşılaşmaya yetiştirmeye çalışacaklarını, diğer sakat oyuncularının ise Mehmet, Engin ve kaleci Ali olduğunu sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2017, 12:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104