Sahte belge ile işe müracaat etti, tutuklandı...

banner37

Sahte belge ile işe müracaat etti, tutuklandı...

   Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu'nun Limasol Sigorta'nın ana sponsorluğunda düzenlediği 2019 Ralli Sezonu'nun ilk ayağı olan Lefkoşa Rallisi, hafta sonu başlıyor. Cumartesi-pazar gerçekleşecek olan ralli, bugün saat 16.00’da Limasol Türk Kooperatif Bankası önünden start alacak.

Kişmir: Ses getiren proejeler yapacağız

   Kuzey Kıbrıs Turing ve Otomobil Kurumu Başkanı Tigin Kişmir, "alnımızın akıyla bu işten çıkacağız. Daha çok ses getiren projeler yapacağız. Çok daha güzel, heyecanlı bir dönem geçireceğiz" dedi. Kişmir, geçtiğimiz günlerde yapılan Genel Kurul ile ekibin sportif başarı yanında kurumsal başarıyı da hedefleyen bir ekip haline dönüştüğünü ifade etti.

Asker: Bu etkinlikte bulunmaktan gurur duyuyoruz

   Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker "Gençlerimiz kendilerini özel olarak düzenlenmiş etaplarda göstersinler. Dünya standartlarına göre, ülkemizde kaza oranları diğer ülkelerin çok üstündedir. KKTOK'a yapacağımız desteği bir sosyal sorumluluk görevi olarak görmekteyiz." Dedi.

Rallide ilk mücadele

   Ekipler bugün uzun zamandır yapılmayan ikili çıkış etabı olan Cemsa Seyirci Etabı’nı saat 17.00’da geçip ilk günü noktalayacak. Yarın ise saat 10.00-11.30 arası iki kez Görneç, 12.00 - 13.30 arası iki kez Kalavaç ve saat 15.30-17:00 arası iki kez de Türkeli’deki Aktepe etaplarını geçecek. Sporcular 17.00’da Limasol Türk Kooperatif Bankası önünde finiş görecek.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2019, 12:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER