banner6

Şampiyonların coşkusu

banner37

A2 Süper Lig'de 2016-2017 sezonu şampiyonluğunun yanı sıra Ahmed Sami Topcan Kupası’nı da kazanan Küçük Kaymaklı'nın Takım Kaptanı Berkem Nurdal ile Yunus Doğan ve Arda Kortay, hem sezonu değerlendirdiler, hem de yaşadıkları şampiyonluk duygusunu KIBRIS ile paylaştılar

Şampiyonların coşkusu
banner151

Saldıray GÜVENER

Berkem Nurdal: GAÜ-Çetinkaya maçındaki geri dönüşümüz çok önemli

"Yenildiğimiz maçlar da oldu ama ne kadar büyük bir ekip olduğumuzu gösterdik. Şampiyon olma yolunda en önemli maçlarımızdan birisi de GAÜ Çetinkaya karşılaşmasıydı. 90.dakikaya geride girdik ve müthiş bir geri dönüş yaparak ne kadar güçlü bir ekip olduğumuzu gösterdik. Hafta sonu ise Ahmed Sami Topcan Kupası finaline çıktık ve iyi bir oyun ile orda da şampiyon olmayı başardık. Bu sene böyle bir takımda takım kaptanlığı yapmak gurur verici. Umarım ilerleyen yıllarda bu ekip ile yine beraber şampiyonluklar yaşarım."

 

Arda Kortay: En kaliteli sezonu yaşadık

   "Sezon bizim için inişli ve çıkışlı bir sezon geçti. Şimdiye kadar oynadığım genç takım kariyerimde en kaliteli sezondu. Bu sezon ligimizde bütün takımlar denk durumda performans sergiledi. Bizim özgüvenli ve özverili çalışmamızın meyvesini sezonu şampiyon tamamlayarak aldık. Takım olarak zor maçlar geçirdik, kaybettiğimiz maçlar oldu. Motivasyonumuz hiçbir zaman bozulmadı. Kazandığımız maçlarda ise hiç şımarmadık, biz olduk demedik. Hep üst düzey çalışarak bu sene şampiyon olma başarısını gösterdik. Ahmed Sami Topcan Kupası'nı kazanmamızdaki en büyük etken sahada takım olma olgusu ve çok koşup mücadele etmekti. 7 senedir Küçük Kaymaklı takımında forma giyiyorum, bu sezon benim için sondu artık öğretim hayatıma İngiltere'de devam edeceğim. 7 senede yaşadıklarım göz ardı edilemez. Ben Küçük Kaymaklı’nın çocuğuyum."

 

Yunus Doğan: Son senemde şampiyon olmak gurur verici

   "Bu sezon yağmur çamur dinlemeden çok çalıştık, sezonun başında da hedefimiz bu şampiyonluğa ulaşmaktı. Yönetimimiz, hocalarımız ve taraftarlarımızın desteği üstümüzden hiç eksik olmadı. Onların bize inançları ve bizim de sahada gösterdiğimiz üst düzey performans bizi şampiyonluğa sürükledi. Hafta sonu oynadığımız kupa finalinde ise bu kadar kolay bir maç geçeceğini beklemiyorduk. Rakibimize üstünlük kurarak güzel bir galibiyet alıp Ahmed Sami Topcan Kupası’nın da sahibi olmayı başardık. Son senemi de böylece 2 kupa ile kapatmış oldum."

 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2017, 09:04
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner75

banner88

banner110