Şampiyonluk istiyor

banner37

Ülkemizin başarılı vücut geliştirme sporcularından Emre Özkaram, Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası ve Milli Takım seçmelerine katılıyor

Şampiyonluk istiyor
banner99

Serhan KABLAN

Vücut geliştirme sporcularından Emre Özkaram, 13-17 Eylül tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilecek Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası ve Milli Takım seçmelerine katılacak.


13 Eylül Çarşamba sabahı ülkeden ayrılacak olan Emre, 15 Eylül Cuma günü podyuma çıkacak ve Genç Erkekler Klasik Vücut Geliştirme kategorisinde başarılı sonuç alabilmek adına rakipleri ile kıyasıya bir mücadele verecek.

banner134

Emre daha önce Klasik Erkek Vücut Geliştirme kategorisinde üç kez KKTC Şampiyonu, iki kez Türkiye Şampiyonu ve bir kez de Dünya Şampiyonu olma başarısı gösterdi.

 

Yoğun bir tempoda çalışıyor


KKTC Halter ve Vücut Geliştirme Federasyonu'na bağlı sporcu Emre Özkaram, büyük önem verdiği bu yarışmaya ciddi bir şekilde hazırlanıyor.


Emre, hedefinin burada başarılı sonuç alarak Türkiye Milli Takım’a tekrardan seçilmek ve kasım ayında Romanya'da gerçekleştirilecek Dünya Şampiyonası'na katılmak olduğunu vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2017, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75