Satrançta şampiyonlar belli oldu

Her sene sonunda bir sonraki senenin yaş kategorisi şampiyonunu ve KKTC Satranç Milli Takımını belirlemek üzere Türkiye İş Bankası sponsorluğunda düzenlenen KKTC Yaş Grupları Satranç Şampiyonası, 12-18 yaş kategorileri yıldızlar, 7-11 yaş kategorilerime küçükler olmak üzere iki gruba düzenlendi

Satrançta şampiyonlar belli oldu
  • 13 Kasım 2018, Salı 11:08

Ödül kazanan sporculara ödülleri Satranç Federasyonu Başkanı Halil Şentuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Türkiye İş Bankası KKTC Genel Müdürü Kaan Tokat ve Türkiye İş Bankası yetkilileri tarafından verildi.

Şampiyonlar:

18 Yaş Genel: Doğukan Küçük (Şah-Mat)

18 Yaş Kızlar: Aliye Orkun (Şah-Mat) 3,5 Puan

17 Yaş Genel: Adman Devran Tolon (YDÜ)

17 Yaş Kızlar: Ayten Candan Ağdelen (Gümüş At)

16 Yaş Genel: Ata Atasoy (YDÜ)

16 Yaş Kızlar: Ayşen Sağlamer (Dumlupınar)

15 Yaş Genel: Görkem Yalovalı (GSK)

15 Yaş Kızlar: Selay Kesen (Ferdi)

14 Yaş Genel: Kayra Çerçi (Dumlupınar)

14 Yaş Kızlar: Hatice Filo (Dumlupınar)

13 Yaş Genel: Kemal Yıldırım (Lefkoşa SD)

13 Yaş Kızlar: Zehra Ece Ermemiş (Gümüş At)

12 Yaş Genel: Berk Nay (Dumlupınar)

12 Yaş Kızlar: Alara Küçük (Şah-Mat)

11 Yaş Genel: Gökhan Şeker (Dumlupınar)

11 Yaş Kızlar: Derin Boztuna (Şah-Mat)

10 Yaş Genel: Tuğra Vurana (LSD)

10 Yaş Kızlar: Selin Karakaya (Altin Piyon)

9 Yaş Genel: Arda Köle (LSD)

9 Yaş Kızlar: Destina Çika (Altin Piyon)

8 Yaş Genel: Emre Şeb (GSK)

8 Yaş Kızlar: Suzan Sakallı (GSK)

7 Yaş Genel: İlhan Demir (Göçmenköy)

7 Yaş Kızlar: Esma Deniz Sencer (Şah-Mat)

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 12 10 1 1 17 31
2 YENİCAMİ AK 12 9 2 1 18 29
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 12 7 0 5 9 21
4 CİHANGİR GSK 12 6 3 3 2 21
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 12 6 2 4 1 20
6 GÖNYELİ SK 12 6 1 5 4 19
7 BAF ÜLKÜ YURDU 12 5 3 4 8 18
8 LEFKE TSK 12 5 3 4 0 18
9 ÇETİNKAYA TSK 12 5 3 4 0 18
10 TÜRK OCAĞI LİMASOL 11 5 2 4 8 17
11 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 12 2 7 3 -10 13
12 GENÇLİK GÜCÜ TSK 12 2 4 6 -8 10
13 BİNATLI YSK 12 3 1 8 -10 10
14 GİRNE HALK EVİ 12 2 1 9 -9 7
15 ESENTEPE KKSK 11 2 1 8 -14 7
16 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 12 1 4 7 -16 7
yukarı çık