Semih Türköz Stadı çimlendiriliyor

banner37

Gaziveren Spor Kulübü’nün kullanımında bulunan Semih Türköz Stadı’nda çimlendirme çalışmaları başladı. Pandemiden dolayı yapılması planlanan tesislerin bakım onarım ve yeniden hizmete girme noktasında yeterli zaman olmadığı için gerekli hamleler yapılamayan Gaziveran Semih Türköz Stadı, çevre düzenlemesi ve sahanın çimlendirilmesi için yapılan girişimler sonuç verdi

Semih Türköz Stadı çimlendiriliyor
banner99

Ahmet OGAN

Saha, ekime hazırlanıyor

banner134

Spor Dairesi tarafından ekimi gerçekleştirilecek olan sahanın sürme işlemleri kulüp tarafından yapıldı. Zeminin oturması için de silindir işlemleri tamamlanırken, alttan sulama sistemi otomatik olarak yerleştirilen sahada yoğun ve hummalı bir şekilde çalışmalar sürüyor.


Sahaya, vertikat, delme, kumlama işlemleri yapıldıktan sonra çim ekimi önümüzdeki hafta içerisinde yapılarak hazır hale getirilmesinin ardından sahada var olan eksiklerin de tamamlanması ile birlikte hizmete girmesi bekleniyor.

Yeni sezona yetiştirilecek


Bölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) 2.Lig’de 8 yıl aradan sonra yeniden mücadele ederek finalde üst lige yükselmeyi kaybeden Gaziveren, iç saha maçlarını Semih Türköz Stadı’nda oynamak istiyor. Ülke futboluna çok önemli futbolcular kazandıran Gaziveren’in kullanımında bulunan Semih Türköz Stadı’nda en son 2012’de  3.Lig’de batı temsilcisi maça çıkmıştı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75