Sentetikte can pazarı

banner37

Küme düşme potasındaki 16 puanlı iki ekibin mücadelesinde Değirmenlik rakibi Dumlupınar’ı ağırlayacak

Sentetikte can pazarı
banner90
banner99

Can İPCİOĞLU

Değirmenlik ile Dumlupınar arasında oynanacak karşılaşma öncesinde her iki takımın da 16 puan ile ligde kalma mücadelesi vermesi maçın önemini bir kat daha artırmış bulunuyor. Bir tarafta son haftalarda iyi futbol sergilemesine rağmen kendisini rahat bir duruma sokacak puanları alamayan Değirmenlik ve diğer tarafta önce Gençlik Gücü ardından ise Türk Ocağı’na ayni skorla 3-1 mağlup olarak son iki haftayı puansız kapatan Dumlupınar hazırlıklarını sürdürüyor.

Kaçmaz: Hedefimiz galibiyet

banner134
   Değirmenlik Teknik Direktörü İzzet Kaçmaz iyi futbol oynamalarına karşın puan olarak ligde kendilerini rahat pozisyona sokamadıklarını söyledi. Mücadele anlamında sıkıntılarının olmadığını söyleyen Kaçmaz, “futbol skor oyunudur ve kazanmak için gol atmak gerekir” dedi. Kaçmaz, Gençler Birliği karşısında uzun süre maçı dengede tuttuklarını ve yedikleri gol sonrasında karşılık veremediklerini belirterek “o maç bir iş kazasıydı” diyerek önlerine bakacaklarını vurguladı. Kendi saha ve taraftarlarının karşısında ağırlayacakları Dumlupınar maçına büyük önem verdiklerini söyleyen Kaçmaz, skoru lehlerine çevirecek bir futbol oynayıp hedefledikleri üç puanı almak istediklerini söyledi.

 

Borataş: Oyuncularıma güveniyorum

   Ligin ikinci devresine iyi başlayamayan ve son iki haftayı puansız tamamlayan Dumlıpınar ise kötü gidişe dur deyip moral olarak iyi bir konuma geçmenin planlarını yapıyor. Dumlupınar Teknik Direktörü Mustafa Borataş, Türk Ocağı karşısında iyi oynadıklarını fakat sahalarda ender görünen güzellikte yenen iki gollerle mağlup olduklarını söyledi. Borataş, Değirmenlik maçını çıkışın başlangıcı olarak düşünürken alınacak bir galibiyetin bundan sonraki haftalar adına özgüven yenilenmesi olacağını söyledi. Borataş ligde kalmayı istediklerini ve çok iyi çalıştıklarını belirterek bunu başaracak oyuncularına güvendiğini ifade etti. Değirmenlik takımın özellikle kendi sahasında daha iyi oynadığını ve maçın çok zorlu geçeceğini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2017, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75