Sentetikte puan avı

banner37

Değirmenlik’te oynanacak Değirmenlik ile Gençler Birliği karşılaşması öncesinde her iki takımda eksik bulunmaması teknik heyetleri memnun ederken, planlar galibiyet üzerine yapıldı

Sentetikte puan avı
banner99

Can İPCİOĞLU

Özarabacı “Kötü gidişata dur demeliyiz”

Değirmenlik Teknik Direktörü Mustafa Özarabacı ise ligin uzun ve zor bir maraton olduğunun bilincinde olduklarını ve iyi bir başlangıç yaptıkları bu maratonun başında son iki haftayı istemedikleri sonuçla kapattıklarını vurguladı. Mustafa Özarabacı kötü gidişin devam etmemesini istediklerini ifade ederek çalışmalarını gayet ciddi bir şekilde sürdüreceklerini söyledi. Değirmenlik olarak her çıktıkları maçtan üç puan hedefi ile oynayacaklarını ve futbolu güzelleştirmeye çalışacaklarını söyleyerek, Gençler Birliği’nin gücünü biliyoruz dedi. Özarabacı bu önemli karşılaşmaya 4 idman yaparak çıkacaklarını sözlerine ekledi.

banner134

Topaloğlu “Toparlandık, iyiye gidiyoruz”

Gençler Birliği Teknik Direktörü Hasan Topaloğlu ligde kolay maçın olmadığını bu hafta sonu oynayacakları Değirmenlik deplasmanın zor geçeceğini söyledi. Sentetik zeminde oynayacakları karşılaşma öncesinde böyle bir zemine alışmak için sentetik olan bir sahada idman yapmaları gerektiğini ifade eden Topaloğlu, hedeflerinin belli olduğunu ve kazanmaktan başka çarelerinin olmadığını söyledi.

Seri galibiyet isteniyor

Topaloğlu, Gençlik Gücü karşısında alınan yenilgi sonrasında çok üzüldüklerini ve Türk Ocağı karşısında bunu telafi ettiklerini söyleyerek, toparlanma adına güzel bir sonuç aldıklarını belirtti. Topaloğlu ligde seri galibiyetler almanın önemine dikkat çekerek, artık bunun zamanı geldi şeklinde konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2016, 13:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75