Şeren’den veda

banner37

Bölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) 2. Lig’de final maçını kazanarak şampiyon olan Yeni Erenköy’ün BTM 1. Lig’e yükselmesinin ardından başarılı Antrenör Cenk Şeren takımdan ayrıldığını açıkladı. Yeni Erenköy 40 yıllık özleme son verirken, kazanılan şampiyonlukta pay sahibi olan Şeren, görevinden ayrıldığını belirtti.

Şeren’den veda
banner99

Ahmet OGAN

Dokuz aylık süreç

banner134
Cenk Şeren, dokuz aylık zorlu süreç sonrasında Yeni Erenköy’de şampiyonluk yaşamanın çok güzel bir duygu olduğunu belirtti. Şeren, bu süreçte başta başkan Kufi Tulga, yönetim, taraftarlar ve futbolcularına teşekkür etti. Şeren ayrıca başarıda payı olduğunu ifade ettiği yardımcı hocaları Eren Kara ve Salih Özkıran’a da teşekkür etti.
 

Bazen değişiklik gerekir

Zorlu maratonu mutlu sonla noktalamanın güzel olduğunu ifade eden Cenk Şeren, yeni sezonda Yeni Erenköy’de devam etmesi için yapılan tekliften dolayı mutlu olduğunu ancak bazen değişikliğin de olması gerektiğini belirtti. Yeni Erenköy’ün mevcut gençlerle başarılı olacağına inanç belirten Cenk Şeren, ilerleyen yıllarda yine Yeni Erenköy’de görev almaktan kaçınmayacağını ifade etti. Yeni sezonla ilgili teklifler aldığını belirten Cenk Şeren, ailesi ile vakit geçirmeyi, görev almayı düşünmediğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75