Sermaye: Kararı kulübüm verecek

banner37

K-Pet Süper Lig ekiplerinden Göçmenköy’de Teknik Direktör Hakan Sermaye, 1 Ekim’e kadar duran futbol aktiviteleri ve yaşanan süreçle ilgili açıklamalarda bulundu

Sermaye: Kararı kulübüm verecek
banner99

Can İPCİOĞLU
 

Sermaye, “futbol sadece bir oyun değildir ve elimizin tersi ile itemeyiz. Büyük bir sektördür. Buradan evine ekmek götüren sporcular vardır. Çağdaş ülkelerde olduğu gibi gerekli önlemler alarak futbol oynanmalıdır” dedi.

Sonuçta Futbol Federasyonu ile Kulüpler Birliği’nin yapacağı toplantılar sonunda alınacak her karara saygılı olacağını ifade eden Göçmenköy Teknik Direktörü Hakan Sermaye bir futbol adamı olarak paylaştığı görüşün tamamen kendi düşüncesi olduğunu ve bağlı bulunduğu kulübün düşüncesini ancak kulüp başkanları Ersan Karataş’ın vereceğini ifade etti. Hakan Sermaye yönetenlerin en iyi kararı alacaklarına ve sporcular ile ailelerini düşüneceklerine olan inancının tam olduğunu vurguladı.

banner134

“Herkes tedbirini almalı”


“2000 metre karelik açık alanlarda idman yapılmasına izin verilmezken, salonlarda 25-30 kişinin kapalı alanda çalışmalara izin verilmesi tam bir tezat teşkil etmektedir” diyen Sermaye, bu olayda ülke olarak herkes dikkat eder ve bu durumu önemserse en az hasarla atlatılacağına inandığını söyledi.


Futbolun yeniden başlaması taraftarı olduğunu da ifade eden Sermaye, yeni bir kararla mücadelenin ve heyecanın devam etmesini arzu ettiğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75