Sermaye: Kazanıp ilerleyeceğiz

banner37

Süper Lig ekiplerinden Göçmenköy yeni sezon çalışmalarına devam ediyor. Transfer döneminde kadrosuna yaptığı takviyeler ile dikkat çeken Lefkoşa ekibinde Teknik Direktör Hakan Sermaye hazırlık dönemi ve hedeflerini değerlendirdi

Sermaye: Kazanıp ilerleyeceğiz
banner99

Ebru AKGÜR

Yoğun bir tempoya giriyoruz


Geçtiğimiz hafta yeni sezon hazırlıklarına başlayan ve antrenman sayısını artırarak çalışmalarına devam edecek olan Göçmenköy’de Hakan Sermaye, “haftada en çok 8-9 antrenmana çıkmayı hedefliyoruz. Kamp dönemine kadar salon çalışmalarının da içinde olduğu bir rotamız var. 14-19 Eylül tarihleri arasında Acapulco’da kampa gireceğiz” dedi.

Hedef her maçı kazanmak


banner134
Şampiyonluk ve Kıbrıs Kupası hedefini konuşmak için erken olduğunu söyleyen Sermaye, “bizim hedefimiz maç hedefi olacak. Çıkacağımız her karşılaşmayı kazanıp ilerlemek istiyoruz. Kadroyu güçlendirmeye devam edeceğiz, kaleci ve kanat mevkileri için arayışlarımız sürüyor” şeklinde konuştu.

Piyasanın bu kadar yükselmesi önlenebilirdi


Artan yerli futbolcu ücretleri ile ilgili konuşan teknik adam, “yabancı oyuncuların maliyetleri oldukça yüksekti, bu doğru. Kulüplerin ve federasyonun aldığı karara da saygılıyız ancak yerli oyuncuların transfer piyasasının tavan yapmaması için bazı önlemler alınması gerekirdi” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75