Sermaye 'Kolay lokma olmayacağız'

banner37

Sezon öncesi hazırlıklarına en geç başlayan ve kadrosunda değişikliklere giden Çetinkaya’da Teknik Direktör Hakan Sermaye, düşecek gözü ile bakılan takımında ilk yarı oynadıkları futbol ve elde edilmiş sonuçlardan memnun olduğunu söyledi

banner87
Sermaye 'Kolay lokma olmayacağız'
banner90
banner99

Can İPCİOĞLU

“Şampiyonluk bizden geçecek”


Çetinkaya Teknik Direktörü Hakan Sermaye, 4 Ocak Cuma günü ikinci devrenin hazırlıklarına başladıkları ilk gün oyuncularına kolay lokma olmadıklarını oynadıkları futbol ile gösterdikleri için teşekkür etti. Sermaye futbolcularına şampiyonluk yolunun kendilerinden geçeceğini de söylediğini belirtti.

 

Transfer çalışmaları


Transfer konusunda da açıklamalarda bulunan Hakan Sermaye, Mete Sağır ile karşılıklı konuşup yolların ayrılmasına karar verdiklerini, Abbas Osum’a Gençler Birliği ve Yontaş Dumlupınar’ın talip olduğunu fakat kendisinin bu oyuncunun kalmasından yana olduğunu ifade etti. Abbas ile kendisin görüştüğünü ve oyuncusunun yaşadığı son sakatlık olayından sonra duygusallık yaşadığını ve Topcuköy’de yaşayan bu oyuncunun artık bölge takımlarında oynamak isteğini kendisine ilettiğini söyledi. Yonpaş Dumlupınar’ın teklifinin daha cazip olduğunu ve bu oyuncunun ayrılmasına ayni değerde bir oyuncu alınacaksa izin verebileceğini belirtti.


Sezonun ortasında takımla ilişkisi kesilen yabancı oyuncu Ali Lamin’in yerine ise 2 yabancı oyuncunun denenmek üzere yarın geleceğini söyledi. Sermaye, Doğan Türk Birliği’nden ayrılan Burak Kömürcü ile ilgilenmediklerini fakat yerli bir golcü almak için girişimlerinin olduğunu sözlerine ekledi.

 

Kamp yapılacak


Sermaye 10-13 Ocak tarihleri arasında Pie Bella’da kamp yapacaklarını ve ikinci devre hazırlıklarına devam edeceklerini açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2019, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75