Sertoğlu’na destek çığ gibi

banner37

Sertoğlu’na destek çığ gibi
banner8

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun 5 Haziran’da gerçekleştirilecek Olağan Genel Kurulu öncesinde 10 yıldır görevde bulunan ve yeniden başkan adayı olan Hasan Sertoğlu’na kulüplerden destek çığ gibi büyüyor.


Mağusa Türk Gücü, Küçük Kaymaklı, Gönyeli, Lefke, Mesarya, Değirmenlik, Yenicami, Doğan Türk Birliği, Göçmenköy, Cihangir, Merit Alsancak Yeşilova, Türk Ocağı, Hamitköy, Binatlı, Gençlik Gücü, Bostancı Bağcıl, Düzkaya ve İncirli’den sonra Gençlerbirliği, Görneç, Mormenekşe, Karşıyaka, Maraş ve Çanakkale kulüpleri de başkanlık seçiminde Sertoğlu’na destek vereceklerini açıkladılar.


Böylelikle 33 oyun bulunduğu genel kurulda, şu ana kadar 24 kulüp temsilcisi Hasan Sertoğlu’nun yanında olduklarını belirttiler.

Birinci Lig’dekiler de ‘Sertoğlu’ diyor Rifat Berkel (Gençlerbirliği)

banner134


“Başkanlığı süresince dürüst duruşu, birleştirici tavrı en önemlisi kulüplerin ayakta kalabilmesi için gecesini gündüzüne katan, tüm kulüplerimize eşit mesafede duran, gerektiğinde kulüplerimizin menfaatleri için en üst makamlar ile kavga edebilen Hasan Sertoğlu'na eskiden olduğu gibi desteğimiz tamdır. Hep Birlikte İleriye!”


Görneç Divan Başkanı Halil Gerçek, Mormenekşe temsilcisi Metin Menekşeli, Karşıyaka Başkanı Ahmet Düzdaban, Maraş Başkanı Hasan Oy ve Çanakkale Başkanı İbrahim Şeker de 5 Haziran’da yapılacak Futbol Federasyonu başkanlık seçiminde desteklerinin Sertoğlu’ndan yana olacaklarını açıkladılar.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75