Sertoğlu'ndan teşekkür

banner37

Lefkoşa Türk Belediyesi başkanlık seçimlerinde başkan adayı olan ve bu süreçte izinli durumda bulunan KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, final mücadelesinin ardından basın bildirisi yayınladı

Sertoğlu'ndan teşekkür
banner87

"Geçlik, bizim geleceğimizdir"


Sertoğlu "Kıbrıs Türk gençliği bizim güvencemizdir, geleceğimizdir. Kıbrıs Türk gençliği her şeyin en iyisine, en güzeline layıktır. Gençlerimiz kendilerine olanak tanındığı zaman, imkan bulduklarında büyük başarılara imza atabileceklerini ispatlamışlardır."

 

"Gönüllerimizin şampiyonudurlar"


“Bunun en son örneği 2018 CONIFA Dünya Futbol Şampiyonası’nda sergilenmiştir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Futbol Milli Takımı oynadığı tüm karşılaşmalarda üstün bir performans ortaya koymuş, büyük takdir toplamıştır. Final maçında şansız bir şekilde, penaltılarla kaybederek şampiyonayı 2’nci olarak tamamlayan gençlerimiz bizim gönüllerimizin şampiyonudur. Onlara böylesi bir şampiyonada adımızı duyurdukları, başarıları ile ilgi odağı haline geldikleri için ne kadar teşekkür etsek azdır.”

 

"Londralı kardeşlerimize teşekkür ederiz"


“Bu arada, bir teşekkür de Londra’daki Kıbrıs Türk Toplumu’na etmek istiyorum; Şampiyona boyunca ve final karşılaşmasında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti bayrakları ile stadı hınca hınç dolduran, takımımıza coşkunca destek veren binlerce kardeşimizin bu davranışları da her türlü takdirin üzerindedir. Bizim görevimiz nerede olursak olalım aydınlık, güzel, geleceğimiz için gençlerimizin önünü açmak, onlara kendilerini geliştirmeleri için gereken desteği vermektir. Bu vesile ile bir kez daha tüm gençlerimize ve halkımız sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 10:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER