Siber, YDÜ Kadın Basketbol Takımı yöneticilerini kabul etti

banner37

Meclis Başkanı Sibel Siber, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi şampiyonu olan ve FIBA Kadınlar Eurocup ile Türkiye Kupasını alan Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ) Kadın Basketbol Takımı’nın yöneticilerini kabul etti.

Siber, YDÜ Kadın Basketbol Takımı yöneticilerini kabul etti
banner8

YDÜ Mütevelli Heyeti Başkanı İrfan Günsel kabulde yaptığı konuşmada, bu yıl başarılı ve şanslı bir sezon geçirerek bütün kupaları topladıklarını belirtti.

Sporun zirvesinde olmanın bambaşka bir adrenalin sağladığını ifade eden Günsel, Türkiye’de aldıkları 3 kupayla birlikte bu yıl üniversitelerinin 53 kupası bulunduğunu söyledi.

banner134
Meclis Başkanı Sibel Siber ise, böyle bir mutluluğu paylaşabilmekten son derece memnun olduklarını dile getirerek, YDÜ’nün başarılarının ülke olarak herkesi gururlandırdığını belirtti.

Başarı öykülerinin toplumu bağladığını ve özgüveni yükselttiğini ifade eden Siber, böylesi başarıların hem üniversitenin prestijini arttırdığını hem de ülke sporunu motive ettiğini kaydetti.

Siber, bu tür büyük başarıların ve zirvede olmanın farklı sorumlulukları da beraberinde getirdiğini söyleyerek,  daha büyüğü ve ileriyi hedefleyip hep zirvede olmak için çalışılması gerektiğini vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2017, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75