Sinan Erdem anıldı

banner37

Sinan Erdem Ferdi Taekwondo Karate Budo Martıalarts müsabakaları Girne'de Avrasya Taek Wondo Merkezinde Yapıldı. Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, Doğan Tük Birliği, Türk Ocağı Limasol, Girne Halkevi, Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü ve 3 bölge takımlarından lisansları 2011 yılı vizeli bay ve bayan siyah ve renkli kuşak sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan ve çekişme içersinde geçti

Sinan Erdem anıldı
banner90

Yarışmanın ödüllerini, yetkililer verirken, müsabakaları uluslararası kokartlı hakemler, federasyon, bölge ve namzet hakemler yönettiler.

Dereceler şöyle;

 

Bayanlar El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

1. Katagori: 1) Ayça Karip, 2) Cemre Su Karagöz, 3) Betül Ceylan

2. Katagori: 1) Kayra Bilge, 2) Julide Bölükbaşı, 3) Tuba Şener

3. Katagori: 1) Dalya Türk, 2) Betül Peyravi, 3) Saadet Koç

4. Katagori: 1) Ana Tüysüz, 2) Pınar Akarpınar, 3) Maryam Golabgir

 

Bayanlar Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları

1. Katagori: 1) Ayça Karip, 2) Cemre Su Karagöz, 3) Betül Ceylan

2. Katagori: 1) Kayra Bilge, 2) Julide Bölükbaşı, 3) Tuba Şener

3. Katagori: 1) Dalya Türk, 2) Betül Peyravi, 3) Saadet Koç

4. Katagori: 1) Maryam Golabgir, 2) Pınar Akarpınar, 3) Ana Tüysüz

 

banner9
Erkekler El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

1. Katagori: 1) Emirhan Edalı, 2) Efe Çevik, 3) Mehmet Talha Gidemen

2. Katagori: 1) Ata Sayar, 2) Mehmet Kayra Özgür, 3) Ufuk Eren Öztürk          

3. Katagori: 1) Osman Minifoğlu, 2) Barış Yıldırım, 3) Hüseyin Bölükbaşı

4. Katagori: 1) Muhammed Talha Selçuk 2) Mustafa Sarp Karadamar              3) Mert Kaya      

5. Katagori: 1) Alex Tüysüz, 2) Babur Murtazakulov, 3) Mahmut Colayır

6. Katagori: 1) Arda Aslan Öztürk  2) Vandam Lozani, 3) Zeynel Yıldırım

 

Erkekler  Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları

1. Katagori: 1) Emirhan Edalı, 2.Efe Çevik, 3) Mehmet Talha Gidemen

2. Katagori: 1) Ata Sayar, 2) Mehmet Kayra Özgür, 3) Ufuk Eren Öztürk          

3. Katagori: 1) Osman Minifoğlu, 2) Barış Yıldırım, 3) Hüseyin Bölükbaşı

4. Katagori: 1) Muhammed Talha Selçuk, 2) Mustafa Sarp Karadamar, 3) Mert Kaya 

5. Katagori: 1) Alex Tüysüz, 2) Babur Murtazakulov, 3) Mahmut Colayır

6. Katagori: 1) Arda Aslan Öztürk  2) Vandam Lozani, 3) Zeynel Yıldırım

 

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2018, 14:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner96

banner108