Sinan Erdem anıldı

Sinan Erdem Ferdi Taekwondo Karate Budo Martıalarts müsabakaları Girne'de Avrasya Taek Wondo Merkezinde Yapıldı. Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, Doğan Tük Birliği, Türk Ocağı Limasol, Girne Halkevi, Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü ve 3 bölge takımlarından lisansları 2011 yılı vizeli bay ve bayan siyah ve renkli kuşak sporcuların katıldığı müsabakalar büyük heyecan ve çekişme içersinde geçti

Sinan Erdem anıldı
  • 09 Temmuz 2018, Pazartesi 14:50

Yarışmanın ödüllerini, yetkililer verirken, müsabakaları uluslararası kokartlı hakemler, federasyon, bölge ve namzet hakemler yönettiler.

Dereceler şöyle;

 

Bayanlar El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

1. Katagori: 1) Ayça Karip, 2) Cemre Su Karagöz, 3) Betül Ceylan

2. Katagori: 1) Kayra Bilge, 2) Julide Bölükbaşı, 3) Tuba Şener

3. Katagori: 1) Dalya Türk, 2) Betül Peyravi, 3) Saadet Koç

4. Katagori: 1) Ana Tüysüz, 2) Pınar Akarpınar, 3) Maryam Golabgir

 

Bayanlar Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları

1. Katagori: 1) Ayça Karip, 2) Cemre Su Karagöz, 3) Betül Ceylan

2. Katagori: 1) Kayra Bilge, 2) Julide Bölükbaşı, 3) Tuba Şener

3. Katagori: 1) Dalya Türk, 2) Betül Peyravi, 3) Saadet Koç

4. Katagori: 1) Maryam Golabgir, 2) Pınar Akarpınar, 3) Ana Tüysüz

 

Erkekler El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

1. Katagori: 1) Emirhan Edalı, 2) Efe Çevik, 3) Mehmet Talha Gidemen

2. Katagori: 1) Ata Sayar, 2) Mehmet Kayra Özgür, 3) Ufuk Eren Öztürk          

3. Katagori: 1) Osman Minifoğlu, 2) Barış Yıldırım, 3) Hüseyin Bölükbaşı

4. Katagori: 1) Muhammed Talha Selçuk 2) Mustafa Sarp Karadamar              3) Mert Kaya      

5. Katagori: 1) Alex Tüysüz, 2) Babur Murtazakulov, 3) Mahmut Colayır

6. Katagori: 1) Arda Aslan Öztürk  2) Vandam Lozani, 3) Zeynel Yıldırım

 

Erkekler  Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları

1. Katagori: 1) Emirhan Edalı, 2.Efe Çevik, 3) Mehmet Talha Gidemen

2. Katagori: 1) Ata Sayar, 2) Mehmet Kayra Özgür, 3) Ufuk Eren Öztürk          

3. Katagori: 1) Osman Minifoğlu, 2) Barış Yıldırım, 3) Hüseyin Bölükbaşı

4. Katagori: 1) Muhammed Talha Selçuk, 2) Mustafa Sarp Karadamar, 3) Mert Kaya 

5. Katagori: 1) Alex Tüysüz, 2) Babur Murtazakulov, 3) Mahmut Colayır

6. Katagori: 1) Arda Aslan Öztürk  2) Vandam Lozani, 3) Zeynel Yıldırım

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 4 4 0 0 6 12
2 BAF ÜLKÜ YURDU 5 3 1 1 6 10
3 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 5 3 1 1 5 10
4 GÖNYELİ SK 5 3 0 2 4 9
5 GENÇLİK GÜCÜ TSK 4 2 2 0 6 8
6 ÇETİNKAYA TSK 5 2 2 1 0 8
7 CİHANGİR GSK 4 2 1 1 0 7
8 GİRNE HALK EVİ 5 2 0 3 4 6
9 LEFKE TSK 5 1 3 1 0 6
10 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 5 1 2 2 -3 5
11 ESENTEPE KKSK 4 1 1 2 -5 4
12 TÜRK OCAĞI LİMASOL 4 1 0 3 -2 3
13 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 4 1 0 3 -3 3
14 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 4 0 3 1 -3 3
15 BİNATLI YSK 4 1 0 3 -6 3
16 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 5 0 2 3 -9 2
yukarı çık