banner6

Sırat köprüsü

banner37

K-Pet Süper Ligde 24 Aralık Cumartesi günü Bostancı Fikri Karayel Stadı’nda karşı karşıya gelecek olan Baf Ülkü Yurdu ve Değirmenlik’te bu kritik maçın hazırlıkları sürüyor

Sırat köprüsü
banner90
banner99

Aziz AZİZOĞLU

Ligin altını yakından ilgilendiren bu önemli maç öncesinde her iki takım da bu maçı geleceklerini belirleme açısından dönemeç olarak değerlendiriyor.

Aytaç “Kazanmak zorundayız”

Değirmenlik maçına büyük önem verdiklerini ve kazanmak zorunda olduklarını söyleyen Baf Ülkü Yurdu Teknik Direktörü Bülent Aytaç, önlerini daha iyi görmek, devre arasına moralli girmek ve ara transfer döneminde takviye yapabilmek adına Değirmenlik maçından üç puanla ayrılmak amacında olduklarını söyledi. Kadroya devre arasında takviyeler yapıp ikinci devre daha farklı bir Ülkü Yurdu izlettirmek ve ligde kalıcı olmak istediklerine değinen Aytaç, son 8 maçta sadece bir puan aldıklarını ve bu gidişatı değiştirmek istediklerini söyledi.

 

Özarabacı “Zor olacak ama kazanmalıyız”

   Değirmenlik Teknik Direktörü Mustafa Özarabacı,  her iki takım açısından da zor bir maç olacağını, her iki takımın da mutlak puanlara ihtiyacı olduğunu, bu bakımdan çok çekişmeli ve bir o kadar da zevkli bir maçın iki tarafı da beklediğini söyledi. Son haftalarda istedikleri sonuçları alamadıkları için takım olarak moral bozukluklarının olduğunu ancak Baf Ülkü Yurdu maçını kazanmaları halinde, önemli bir virajı geçmiş olacaklarını ve devre arasına moralli gireceklerine inandığını anlattı. Özarabacı bu maçta cezalı Peter’in oynayamayacağını söyledi.

 

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2016, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104