banner6

Smaçlar, Maraşlı anısına atıldı

banner37

Smaçlar, Maraşlı anısına atıldı
banner151 banner143

Ahmet OGAN

   Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Spor İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen ve KKTC’nin tek üçlü plaj voleybol olma özelliğini taşıyan 10. Osman Maraşlı Plaj Voleybol Anı Turnuvası oynanan final maçlarıyla tamamlandı. DAÜ Beach Club’ta yapılan turnuvada kadınlar üçlü, erkekler üçlü, 18 yaş altı üçlü karşık olmak üzere üç kategoride dereceye girenler belli oldu.

Şampiyonlar

   İki ayrı sahada geniş katılım ile gerçekleştirilen turnuvada üçlü erkelerde 16, üçlü kadınlarda 8, 18 yaş altı üçlü karışıkta 10, (en az bir kız oyuncu) üç farklı kategoride toplam 34 takım, 102 sporcu mücadele etti.

   Erkekler üçlüde Ertan-Tunç Abdurrahman, kızlar üçlüde Sıla-Buse-Sıla, U18 karışıklar da ise Mehmetali-Naz-Ahmet şampiyon oldu. Turnuvada özel ödüllerde ise en güçlü erkek Ertan Fellahoğlu, en güçlü kadın Sıla Kayalp, en genç sporcu Masal Biran (2010 doğumlu), en iyi amatör Abdurrahman, en iyi seyirci Hacer-Hakan Bayraktar seçildi.

Ödül töreni

   Final maçları sonunda düzenlenen ödül töreninde dereceye giren sporculara kupalar, özel ödülleri DAÜ Spor İşleri Müdürü Cemal Konnolu, Osman Konnolu, Aydın Kayol, Ecevit Cankat, Lüber Cankat, Hasan Maydon, Cüneyt Doğan, Duvarcı Kardeşler Direktörü Hakkı Duvarcı, merhum Osman Maraşlı’nın yeğeni Mustafa Özkaraman tarafından verildi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104