Solkanat: Sıkıntıları aşacağız

banner37

K-Pet Süper Lig’de ilk devreyi 19 puanla 10’uncu sırada tamamlayan Lefke, ikinci devrede daha iyi sonuçlar alabilmek adına kolları sıvadı. Özellikle ilk devrede kendi sahasında yaşadığı puan kayıpları nedeni ile puan tablosunda istediği yeri alamayan Lefke, ikinci devre hazırlıklarına kendi tesislerinde teknik direktör Mehmet Solkanat nezaretinde devam ediyor

Solkanat: Sıkıntıları aşacağız
banner90
banner8

Güren TİLKİ

“Sakatlıklar nedeniyle puan kayıpları yaşadık”


Mehmet Solkanat, sezonun ilk haftalarında yaşanan sakatlıklar nedeniyle istedikleri puanları toplayamadıklarını ve takımın sıralamadaki durumundan memnun olmadığını kaydederek sorunları aşacaklarını açıkladı. Solkanat, özellikle savunmada yer alan oyuncuların yaşadığı sakatlıklar nedeniyle şanssızlıklar yaşadıklarını, bir de bunlara Kasım’ın performans düşüklüğünün eklendiğini belirtti.

“Jerry’nin yerine bir oyuncu almayı planlıyoruz”

banner134

Yabancı futbolcular konusunda ilk devrede istediği verimi alamadıklarını belirten Solkanat, “sahamızda oynadığımız maçlarda çok kayıplar yaşadık. İkinci devrede bunların yaşanmasını istemiyoruz” dedi.


Yabancı oyuncu transferi konusunda da sakatlığı bulunan Jerry ile yola devam etmeyeceklerini ifade eden Solkanat, bu oyuncunun yerine arayışların devam ettiğini vurguladı. Solkanat, Isaac’in ise sakatlığının sürdüğünü ve ligin ikinci devresine oyuncuyu yetiştirmeye çalışacaklarını kaydetti.

Kamp 10-14 Ocak’ta


Lefke, 10-14 Ocak tarihleri arasında Acapulco Hotel Tesisleri’nde kampa girecek. Eflatun-beyazlılar hazırlık dönemi kapsamında 7 Ocak’ta Gönyeli ve 18 Ocak’ta Gençler Birliği ile hazırlık maçı yapacak.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2020, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75