Son şampiyon hazırlanıyor

banner37

Mağusa Türk Gücü yeni sezona yönelik çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Son şampiyon hazırlanıyor
banner8

Geride bıraktığımız son 2 sezonun şampiyonu Mağusa Türk Gücü, yeni sezona yönelik hazırlıklarını Teknik Direktör Ali Oraloğlu nezaretinde sürdürüyor. Çalışmaların seyrinden ve futbolcularının istekli oluşundan oldukça memnun olan Oraloğlu, çalışmalar ve hazırlık planlamaları ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu. Sezonun ilk resmi maçında 10 Eylül’de Gazimağusa’da Yenicami ile Süper Kupa oynayacak olan MTG bu süreci iyi değerlendirmek istiyor.

Düşük tempoda başladık, giderek hızlandıracağız


Teknik Direktör Ali Oraloğlu, futbola verilen uzun aranın ardından futbolcularını hazırlama adına çalışmalara düşük tempoda başladıklarını, tempoyu zaman geçtikçe hızlandırıp lige kadar hazır olmayı planladıklarını ifade etti. Oraloğlu, yabancı futbolcuları Kossi’nin karantina sürecini tamamlayarak aralarına katıldığını, Ünal’ın da ikinci hazırlık döneminde takımla birlikte olacağını dile getirdi. Tecrübeli teknik adam, Yasin Kurt’da çapraz bağ kopukluğu tespit edildiğini, ameliyat olacağını ve uzun süre takımla birlikte olamayacağını belirtti.

5 Temmuz’da ikinci çalışma dönemi başlayacak


banner134
Haziran’ın son haftasında çalışmalara kısa bir ara verip, 5 Temmuz tarihi itibarıyla esas hazırlık dönemine geçeceklerini ifade eden Ali Oraloğlu, oyuncularının arzulu oluşlarının kendisini çok memnun ettiğini vurguladı. İkinci hazırlık döneminin oldukça zorlu geçeceğini ve lige iyi giriş yapmayı planladıklarını belirten Oraloğlu, 25 Temmuz’da ilk hazırlık maçına çıkacaklarını söyledi.

10 hazırlık maçı, kamp Ağustos ayı başında


Lige kadar 10 hazırlık maçı yapacaklarını ve planladıklarını söyleyen Oraloğlu, ilk hazırlık maçlarını 25 Temmuz tarihinde Merit Alsancak Yeşilova ile oynayacaklarını ifade etti. Mağusa Türk Gücü Teknik Direktörü Ali Oraloğlu, ağustos ayı başında kamp gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75