Tablo netleşti

banner37

Futbol Federasyonu’nda gelecek ay yapılacak genel kurulda mevcut başkan Hasan Sertoğlu ile birlikte adaylık prosedürünü yerine getiren Tekin Birinci, başkan adayı oldu

Tablo netleşti
banner90
banner99

5 Haziran’da yapılacağı açıklanan Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu Olağan Genel Kurulu’nda başkanlık seçimi için mevcut başkan Hasan Sertoğlu ile birlikte Tekin Birinci adaylık başvurusunda bulundu. Dün sona eren başvuru süresinin ardından K.Kaymaklı tarafından aday gösterilen Hasan Sertoğlu ile Esentepe tarafından aday gösterilen Tekin Birinci başkanlığa aday oldu.

33 temsilcinin 27’si Sertoğlu’nu destekleyeceğini açıkladı


banner134
Genel kurula 1 aylık bir süre olmasına karşın kulüplerin birçoğu açıklamada bulunarak mevcut başkan Hasan Sertoğlu’nu destekleyeceklerini açıklarken, buna son olarak Yalova kulübü eklendi. Bostancı ekibinin açıklamasının ardından genel kurulda oy verecek 33 temsilciden 27’si Sertoğlu’na destek belirtti. Birinci’ye Esentepe destek verirken, Süper Lig’den Dumlupınar ve Girne Halk Evi, Birinci Lig’den Çetinkaya ve Dörtyol ile BTM temsilcisi destek konusunda görüş belirtmedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75