Taekwondocular kapıştı

banner37

KKTC Taekwondo Federasyonu tarafından 'Uyuşturucu İle Mücadele Haftası' nedeniyle düzenlenen "Taekwondo  Karate Budo Martıalarts (Kurash-Wushu-Muaythai) müsabakaları, Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı

Taekwondocular kapıştı
banner87

Yarışmanın ödüllerini Federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu, Doruk Vakfı Başkanı Doruk Hastunç ile federasyon, bölge ve kulüp temsilcileri verdi.

 

Bayanlar El / Ayak Kırışı Sudo Müsabakaları Sonuçları

1. Kategori: 1. Pınar Akarpınar  2. Sevilay Yıldız  3. Tuba Şener

2. Kategori: 1. Dora Selen Acaralp  2.Betül Ceylan  3.Gülcan Koç

3. Kategori: 1. Yaren Yuvka  2. Ana Tüysüz  3. Özlem Tomak

4. Kategori: 1. Açelya Ergin  2. Şerife Patlar  3. Ceren Acaralp

5. Kategori: 1. Elena Pakhomova  2. Dilfuza Babayeva  3. Maryam Golabgir

6. Kategori: 1. Dalya Türk  2. Öykü Coşkunsu  3. Canan Cansever

7. Kategori: 1. Esra Görmez  2. Semiha Yüceyüksel  3. İrem Şibli

8. Kategori: 1. Asiye Öksüz  2. Kayra Bilge  3. Julide Bölükbaşı

9. Kategori: 1. Ecem Sarı  2. Ayça Karip  3. Azra Usta

10. Kategori: 1. Cemre Su Karagöz  2. İpek Nur Gül  3. Ömür Zahide Gül

 

Erkekler El / Ayak Kırışı Sudo Müsabakaları Sonuçları:

1. Kategori: 1. Roham Golabgir  2. Dmitry Gordeev 3. Atakan Ergin

2. Kategori: 1. Süleyman Bozkurt  2. Hüseyin Erçelik 3. Rayan Golabgir

3. Kategori: 1. Nikita Gordeev  2. Öymen Özyıldırım  3. Denktaş Karamahmutoğlu

4. Kategori: 1. Oğulcan Doğan  2. Yunus Emre Tomak 3. Alex Tüysüz

5. Kategori: 1. Amin Osman  2. Korhan Çağın  3. Mahmut Colayır

6. Kategori: 1. Muhammet Emin  2. Yağız Cüce  3. Zeynel Yıldırım

7. Kategori: 1. Kerim Karpuz  2.Ufuk Gül  3. Arda Aslan Öztürk

8. Kategori: 1. Mert Can Aslantaş  2. Mustafa Ünal  3. Eren Alp Uzun

9. Kategori: 1. Mert Kaya  2. Arda Mustafa Uçan  3. Mustafa Sarp Karadamar

10. Kategori: 1. Muhammet Talha Selçuk  2. Mustafa Mert Yeni 3. Halil İbrahim Kurtoğlu

11. Kategori: 1. İlker İnci  2. Osman Kaya  3. Berkay Nalbant

12. Kategori: 1. Hasan Kaya  2. Ata Sayar  3. Mehmet Ali Metinsel

13. Kategori: 1. Önder Efe Türker  2. Taha Erk  3. Halil Keser

14. Kategori: 1. Hasan Serdar  2. Bünyamin Töger  3. Mustafa Baran İrkek

15. Kategori: 1. Ali Kuzey Koluman  2. Barış Yıldırım  3. Emir Veysel Levent

16. Kategori: 1. Cihan Uçan  2. Hüseyin Bölükbaşı 3. Ufuk Eren Öztürk

17. Kategori: 1. Mehmet Kayra Özgür  2. Koral İnci  3. Mehmet Talha

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER