Taekwondocular kapıştı

KKTC Taekwondo Federasyonu tarafından 'Uyuşturucu İle Mücadele Haftası' nedeniyle düzenlenen "Taekwondo  Karate Budo Martıalarts (Kurash-Wushu-Muaythai) müsabakaları, Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı

Taekwondocular kapıştı
  • 03 Temmuz 2018, Salı 11:02

Yarışmanın ödüllerini Federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu, Doruk Vakfı Başkanı Doruk Hastunç ile federasyon, bölge ve kulüp temsilcileri verdi.

 

Bayanlar El / Ayak Kırışı Sudo Müsabakaları Sonuçları

1. Kategori: 1. Pınar Akarpınar  2. Sevilay Yıldız  3. Tuba Şener

2. Kategori: 1. Dora Selen Acaralp  2.Betül Ceylan  3.Gülcan Koç

3. Kategori: 1. Yaren Yuvka  2. Ana Tüysüz  3. Özlem Tomak

4. Kategori: 1. Açelya Ergin  2. Şerife Patlar  3. Ceren Acaralp

5. Kategori: 1. Elena Pakhomova  2. Dilfuza Babayeva  3. Maryam Golabgir

6. Kategori: 1. Dalya Türk  2. Öykü Coşkunsu  3. Canan Cansever

7. Kategori: 1. Esra Görmez  2. Semiha Yüceyüksel  3. İrem Şibli

8. Kategori: 1. Asiye Öksüz  2. Kayra Bilge  3. Julide Bölükbaşı

9. Kategori: 1. Ecem Sarı  2. Ayça Karip  3. Azra Usta

10. Kategori: 1. Cemre Su Karagöz  2. İpek Nur Gül  3. Ömür Zahide Gül

 

Erkekler El / Ayak Kırışı Sudo Müsabakaları Sonuçları:

1. Kategori: 1. Roham Golabgir  2. Dmitry Gordeev 3. Atakan Ergin

2. Kategori: 1. Süleyman Bozkurt  2. Hüseyin Erçelik 3. Rayan Golabgir

3. Kategori: 1. Nikita Gordeev  2. Öymen Özyıldırım  3. Denktaş Karamahmutoğlu

4. Kategori: 1. Oğulcan Doğan  2. Yunus Emre Tomak 3. Alex Tüysüz

5. Kategori: 1. Amin Osman  2. Korhan Çağın  3. Mahmut Colayır

6. Kategori: 1. Muhammet Emin  2. Yağız Cüce  3. Zeynel Yıldırım

7. Kategori: 1. Kerim Karpuz  2.Ufuk Gül  3. Arda Aslan Öztürk

8. Kategori: 1. Mert Can Aslantaş  2. Mustafa Ünal  3. Eren Alp Uzun

9. Kategori: 1. Mert Kaya  2. Arda Mustafa Uçan  3. Mustafa Sarp Karadamar

10. Kategori: 1. Muhammet Talha Selçuk  2. Mustafa Mert Yeni 3. Halil İbrahim Kurtoğlu

11. Kategori: 1. İlker İnci  2. Osman Kaya  3. Berkay Nalbant

12. Kategori: 1. Hasan Kaya  2. Ata Sayar  3. Mehmet Ali Metinsel

13. Kategori: 1. Önder Efe Türker  2. Taha Erk  3. Halil Keser

14. Kategori: 1. Hasan Serdar  2. Bünyamin Töger  3. Mustafa Baran İrkek

15. Kategori: 1. Ali Kuzey Koluman  2. Barış Yıldırım  3. Emir Veysel Levent

16. Kategori: 1. Cihan Uçan  2. Hüseyin Bölükbaşı 3. Ufuk Eren Öztürk

17. Kategori: 1. Mehmet Kayra Özgür  2. Koral İnci  3. Mehmet Talha

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 30 18 7 5 30 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 30 17 6 7 19 57
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 30 16 7 7 15 55
4 BİNATLI YSK 30 14 8 8 15 50
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 30 12 12 6 11 48
6 BAF ÜLKÜ YURDU 30 12 9 9 20 45
7 LEFKE TSK 30 13 5 12 16 44
8 CİHANGİR GSK 30 12 7 11 4 43
9 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 30 13 3 14 -1 42
10 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 30 11 8 11 7 41
11 TÜRK OCAĞI LİMASOL 30 13 2 15 2 41
12 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 30 10 7 13 -8 37
13 GENÇLİK GÜCÜ TSK 30 10 4 16 -25 34
14 YALOVA SK 30 6 7 17 -23 25
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 30 5 9 16 -35 24
16 OZANKÖY SK 30 4 7 19 -47 19
yukarı çık