Taekwondoda hafta sonu mesaisi

Dr Salih Miroğlu Geleneksel Ferdi Taekwondo Karate Budo Martialarts (Kurash-Wushu-Muaythai) Hyong Pumse Kata Müsabakaları Girne'deki Avrasya Taekwondo Merkezinde yapıldı

Taekwondoda hafta sonu mesaisi
  • 26 Kasım 2018, Pazartesi 10:09

Bayanlar Hyong  :

1.Kategori:  1.Ayça Karip  2.Azra Usta  3.Ecem Sarı

2.Kategori:  1.Asiye Öksüz  2.Tuğba Çalışkan  3.Öykü Coşkunsu

3.Kategori:  1.Yeşim Güzel  2.Youssra Althani  3.Nehir Seringöz

4.Kategori:  1.Tülin Kartal  2.Derin Erdem  3.Mevlüde Şençiçek

5.Kategori:  1.Ayşe Naz Erdoğan  2.Zeynep Meryem Akın  3.Masal Akarpınar

6.Kategori:  1.Ayça Eda Kurşun  2.Damla Öztırak  3.İrem Şibli

7.Kategori:  1.Semra Feramezoğlu  2.Özlem Uluçay Bayraktar  3.Betül Ceylan

8.Kategori:  1.Süyumkan Bakikızı  2.Safiye Kara  3.Tuba Şener

 

Erkekler Hyong

1.Kategori:  1.Egemen Uzun  2.Yaman Doruk Durmaz  3.Kemal Çağlar Turan

2.Kategori:  1.Miraç EfdalGünsevim  2.Poyraz Kara  3.Harun Reşit Hossain

3.Kategori:  1.Ömür Ulaş Küçükkale  2.Mehmet Ali Metinser  3.Halit Paşa

4.Kategori:  1.Ege Bayraktar  2.Kıvanç Çağlin  3.Mustafa Mert Yeni

5.Kategori:  1.Semih Türkmen  2.Halil İ. Kurtoğlu  3.Halil Keser 

6.Kategori:  1.Tuğra Tığ  2.Mehmet Raif Koçak  3.Muhammet T. Selçuk

7.Kategori:  1.Yunus Alaçam  2.Andrei Conoval  3.Kağan Çağın 

8.Kategori:  1.Ramadan Alaçam  2.Emir Veysel Levent  3.Osman Minifoğlu 

9.Kategori:  1.İlker İnci  2.Hasan Talha Dönmez  3.Hasan Kaya 

10.Kategori:  1.Osman Kaya  2.Arda Yılmaz  3.Taha Erk 

11.Kategori:  1.Önder Efe Cüce  2.Mustafa Baran İgrek  3.Taner Kara

12.Kategori:  1.Eren Alp Uzun  2.Mustafa Ünal  3.Mertcan Aslantaş

13.Kategori:  1.Mustafa Samir  2.Menmet Emin Uğur  3.Şans UlZoha

14.Kategori:  1.Samuel Muawye  2.Korhan Çağın  3.Amin Osman

15.Kategori:  1.Kamil Umut Demir  2.Koral İnci  3.Ali Sakarya 

16.Kategori:  1.Erol Eren Külahçıoğlu  2.Mehmet Taha Gidemen  3.Emirhan Edelı

17.Kategori:  1.Mustafa Jumayev  2.Grigori Iakush  3.Roman Radaev

18.Kategori:  1.Nikita Yakush  2.Alexandr Molodtsov  3.Ali Açilov3.Gleb Yorhenko

Beğendim 2 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 23 18 3 2 45 57
2 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 23 18 2 3 39 56
3 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 23 15 0 8 17 45
4 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 23 12 4 7 4 40
5 ÇETİNKAYA TSK 23 11 5 7 8 38
6 LEFKE TSK 23 11 4 8 7 37
7 CİHANGİR GSK 23 11 4 8 2 37
8 GÖNYELİ SK 23 10 3 10 2 33
9 TÜRK OCAĞI LİMASOL 23 9 4 10 4 31
10 BAF ÜLKÜ YURDU 23 8 6 9 3 30
11 GENÇLİK GÜCÜ TSK 23 8 4 11 -6 28
12 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 23 5 8 10 -24 23
13 BİNATLI YSK 23 6 3 14 -24 21
14 ESENTEPE KKSK 23 6 1 16 -22 19
15 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 23 3 7 13 -30 16
16 GİRNE HALK EVİ 23 3 2 18 -25 11
yukarı çık