banner6

Tam bir aile ortamı

banner37

efkoşa Türk Belediyesi Spor Kulübü ile Ortaköy Spor Kulübü işbirliğinde kurulan LTB Ortaköy Futbol Okulu 3 haftası geride kalan çalışmalarını keyifle ve artan katımlarla sürdürüyor.

Tam bir aile ortamı
banner150

banner150

banner99

L 6-11 yaş arası çocukları bünyesine katmakta olan okul, antrenmanlarını FIFA onaylı sentetik zemine sahip Ortaköy Sahası’nda başarılı Antrenör Hasan Vatansever ve ekibi nezaretinde gerçekleştiriyor.

Başkan Harmancı idmana katıldı, çocuklarla futbol oynadı


Önceki gün gerçekleştirilen idmanı LTB Başkanı Mehmet Harmancı da takip ederken, idman öncesi çocuklarla sohbet etti ve bir süre de futbol oynadı. Okulda kısa bir süre içerisinde çocuk tiyatrosu izleme, LTB Gezi Treni ile turlama, fidan dikme ve ülkemizin efsaneleşmiş futbolcuları ile buluşma gibi çeşitli etkinliklerin hazırlıkları da yapılıyor.

Kayıtlar hem yerinden, hem de internetten yapılabiliyor


LTB Ortaköy Futbol Okulu’nda kayıtlar aylık 100 TL olarak belirlenirken, ilk etapta çocuklara forma, şort ve çorap verilecek. Kısa bir süre sonra 6-8, 9-11 yaş olarak ikiye kategoriye ayrılacak okulda idmanlar her Pazartesi, Çarşamba ve Cuma saat 19.00’da başlıyor.

  Kayıtlar LTB Halkla İlişkiler Birimi’nde (1.Kat) devam ediyor. LTB Ortaköy Futbol Okulu’na www.dsmticket.com adresinden kredi kartı ile hızlı ve kolayca kayıtlar yapılabiliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner104