banner6

Tam gaz çalışıyorlar

banner37

Başkent ekiplerinden Gençlik Gücü yeni sezon hazırlıkları kapsamında bir taraftan transfer çalışmalarına devam ederken takım da sahada hazırlıklarını tam gaz sürdürüyor

Tam gaz çalışıyorlar
banner151 banner143

Can İPCİOĞLU

Gençlik Gücü yerli transfer olarak geçtiğimiz sezon takımda yer alan Hascan Kırılmaz ve Gökhan Özer ile yeniden anlaştı. Yenicami’den Hascan ile kiralık sözleşme yenilenirken Vadili’den Gökhan’ın ise bonservisi alındı. Yabancı oyuncu konusunda ise Debola ile önümüzdeki sezon için kadroda tutulmasına karar verilirken Addo konusunda ise beklenme kararı alındı. Bu oyuncunun performansı ve karakteri konusunda çok memnun olan yeşil beyazlı yönetim oyuncunun isteklerini fazla buldu. Eşini ülkeye getirmek isteyen Addo bu yüzden yönetimden ayrı kalacağı bir ev kendisine tahsis edilmesini istediği ve bunun yanında araba şartını ortaya koyması yönetimi düşündürüyor.

 

Kamp İzmit Kartepe’de

  Gençlik Gücü Teknik Direktörü Niyazi Göksun çok iyi çalıştıklarını transfer konusunda yönetimin elinden geleni yaptığını ifade ederek yabancı oyuncu konusunda Debola ile yeniden devam edeceklerini diğer iki kontenjan için arayış ve denemelerinin sürdüğünü vurguladı. Geçtiğimiz sezon iyi bir performans sergileyen Addo konusuna değinen Göksun ekonomik olarak yüksek istekleri olması nedeni ile bu oyuncu ile görüşme halinde olduklarını fakat başka oyuncu arayışlarına devam edeceklerini söyledi. Gençlik Gücü Teknik Direktörü Niyazi Göksun iyi bir sezon geçirmek için çalıştıklarını ve geçen yıldan daha iyi olacaklarını belirtti.


22-28 Ağustos tarihleri arasında İzmit Kartepe’de kamp yapacaklarını ve kampa tüm oyuncularını götüreceklerini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2017, 11:57
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104