Tek düşünceleri terfi

banner37

ölgeler Terfi Müsabakaları (BTM) 2.Lig’de terfi için Ötüken ile Sadrazam Kayalar zorlu maçta karşılaşacak

Tek düşünceleri terfi
banner99

banner134
Ahmet OGAN

B2.Lig 2.grupta ikinci olan Ötüken en iyi ikinciler arasında yer alarak 2.turda mücadele etti ve grup aşamasını namağlup lider tamamlayan Ergazi’yi eleyerek adını finale yazdırdı. 6.grubu namağlup lider tamamlayan Sadrazam Kayalar ise 2.turda mücadele ederek, grupta ikinci olarak en iyi ikinciler arasında yer alan Kırıkkale’yi yendi ve finale çıktı.

Erdoğuş: Zoru başarmak istiyoruz


Ötüken antrenörü Halil Erdoğuş yaptığı açıklamada, grup aşaması ve 2.turda başarılı olarak finale yükselmelerinden dolayı mutlu olduğunu belirterek güçlü rakipleri Sadrazam Kayalar maçını kazanarak

 şampiyon olmak istediklerin söyledi. Rakibimiz finale gelene kadar kaybetmeyen bir anlayışı olduğunun bilinci içerisinde olduklarını, gerekli tebrikleri alacaklarını belirten Halil Erdoğuş, “üst lig deneyimi olan kaliteli futbolculardan kurulu bir takım olmamız, böylesi final maçının ağırlığını kaldırabilecek düzeyde olmamız önemli bir avantajdır” dedi.

Tek: Bu kez hata yapmayacağız


Sadrazam Kayalar antrenörü Yusuf Tek yaptığı açıklamada, geçen yıl finale kadar geldiklerini ancak kaybettiklerini belirterek, sezon öncesinde geçen yılda yapmış oldukları hataları yapmama adına daha iyi hazırlanarak daha iyi motive olduklarını söyledi. Yusuf Tek, yazın kavurucu sıcağında en iyi bir şekilde hazırlanıp karşılığı olan finale kadar geldiklerine vurgu yaptı. Yusuf Tek, sahada kazanmak için futbolcuların ellerinden geleni yapacağına inandığını ve bu kez hata yapmak istemediklerini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75