Teknik adamların burç analizleri

banner37

Teknik adamların burç analizleri
banner90
banner99

Birçok insanın günlük takip ettiği ve inandığı, bazılarının ise davranışları ile örtüştürdüğü burçlar yaşamın bir parçası durumunda. Bu kapsamda Süper Lig’de yeni sezonda görev almaya hazırlanan 16 teknik adamın burçlara göre analizlerini yaptık. Genel burç yorumlarını baz alarak gerçekleşen analizlerde burçlara göre kişiliklerin olumlu ve olumsuz yönleri oldukça dikkat uyandırıcı.

ASTROLOJİDE BURÇ VE SPOR İLİŞKİSİNE GÖRE TEKNİK ADAM ANALİZLERİ

AKREP (KOLCU, SERMAYE) “En belirgin özellikleri kararlılık, en kötü tavırları merhametsizliktir. Kuşkucu ve kuruntuludurlar”

Akrep, mükemmellik girdabında gedikli olacak kadar hırslı ve azimlidir. Yenilmeye tahammülü yoktur. Akrep kendisine yapılanları unutmaz ve 7’sinde kaybettiğinin acısını 70’inde çıkartır. Detaycı ve analizci yapıları sporda da geçerlidir. En belirgin özellikleri kararlılık, en kötü tavırları merhametsizliktir. Kuşkucu ve kuruntuludurlar.

ASLAN (ORALOĞLU, GÖKSUN, ÖNET): “Öne çıkmak, kendini göstermek, öncü olmak isterler”

Öne çıkması, kendini göstermesi, öncü olması ve elbette bunun için de kendine lider olacağı bir grup bulması gerekiyor. Futbol, basketbol, tenis gibi grup halinde yapılan sporlar tam Aslan’a göre… Tıpkı gerçek bir aslan gibi o alanın tek hakimi olduğunu cümle aleme gösterebilir.

OĞLAK (BOLKAN) “Merak en kötü huyu, ‘başa geçmek’ en büyük arzusu olarak bilinir”

Oğlağın herhangi bir alanda şampiyon olması için ona “Yapamazsın ki!” demeniz yeterlidir. Takım sporlarında başarıyı kısa sürede yakalayabilirler. En belirgin özellikleri olan inat, spor alanında da geçerlidir. Merak en kötü huyu olarak kabul edilirken, en büyük arzusu ‘başa geçmek’ olarak bilinir.

KOVA (DEVECİOĞLU): “En büyük idealleri ilerlemek, en büyük sorunları başkalarını beğenmemek”

En büyük idealleri ilerlemek, en büyük sorunları ise başkalarını beğenmemektir. Kendilerini beğenmiş gibi görünürler ama aslında değildirler. Aptal hiç değildirler. Kova insanları için kalıplar fazla şey ifade etmez. Çünkü onlar kendi kalıplarını oluşturmakta ustadırlar. Hızlarına yetişmek zordur; kendi hallerine bırakılmaları tavsiye olunur.

BAŞAK (DAVULCU, HAKEL) “En büyük idealleri toplumda beğenilmek, en büyük olumsuzlukları ayrıntıda boğulmak”

Kolayca başarıya ulaşmaları mümkündür. Çok titiz ve düzenli ayrıca disiplinli yapıları zaman zaman insanı hafiften ayar edecek noktalara varabilir ancak başarılarının anahtarı da budur. Gösterişe pek bir düşkündürler. En büyük idealleri topluma beğenilmek, en büyük hataları çekingenlik, en büyük olumsuzlukları ayrıntıda boğulmalarıdır.

YAY (SAKALLI) “Gelgitli halleri zaman zaman dengesiz olduklarını düşündürür”

Çoğu spor branşında başarılı bir antrenör olmaları mümkündür. Araştırmacılara göre bir kulübü temsil eden veya milli duygulara hitap eden yarışmalara girdiklerinde başarı gösterme kapasiteleri vardır. Olaylara rahat yaklaşımları ve uyum yetenekleriyle dikkat çekerler. En büyük hataları alaycılıktır. Gelgitli halleri zaman zaman dengesiz olduklarını düşündürür.

İKİZLER (OSHAN- DAVUTOĞLU): “Çok belli etmeseler de belli bir egoları vardır”

Cana yakın bir kişilikleri vardır. Başkalarının ne yaptığını ne düşündüğünü hemen seziverirler.

Fikirlerinin beğenilmesinden de zevk alırlar. Kolaylıkla pek çok konuyu kavrayabilir. Çok belli etmese de belli bir egosu olan ikizler, hırslıdır ve istediği zaman adının hakkını verircesine iki kişilik performans sergileyebilir.

BOĞA (BURGAÇ): “Sahip oldukları değerleri tehlikeye atmaya yanaşmazlar”

banner134
Azimli ve spora duygusallığı sokmayan bir yapıya sahiptir. Adı üzerinde inatçı ve hırslı olan bu burcu temsil edenlerin bir kere kafaya koydular mı yapamayacakları derece yok gibi. Hele ki hırslanıp kızdılarsa eyvah eyvah; kaçma zamanı gelmiş demektir. Sahip oldukları değerleri gözden çıkarmaya ya da tehlikeye atmaya yanaşmazlar.

YENGEÇ (BAYRAKTAR-AKTUNÇ-CAMBULAT): “En büyük hataları dikkatsizlik”

En büyük arzusu toplumda yükselme olan yengeçlerin en büyük hatası ise dikkatsizliktir. Kolay güvenmeyen yapıları kolayca değişmez. Bir şeyi çok istiyorsa, onu elde etmek için hiç akla gelmeyen yolları seçer ve mutlaka başarılı olur. Çünkü bu konuya bütün benliğiyle kanalize olmuştur.

Mehmet Bolkan                 3 Ocak 1964                        Oğlak

Caner Oshan                      29 Mayıs 1965                    İkizler

Hakan Sermaye                 28 Ekim 1968                      Akrep

Toygar Davulcu                 19 Eylül 1970                      Başak

Derviş Kolcu                       15 Kasım 1975                    Akrep

Ali Oraloğlu                         9 Ağustos 1976                  Aslan

Niyazi Göksun                   5 Ağustos 1977                  Aslan

Sedat Devecioğlu             27 Ocak 1984                      Kova

Özgü Bayraktar                 11 Temmuz 1982                              Yengeç

Nazım Aktunç                    3 Temmuz 1979                 Yengeç

Şenol Cambulat                 6 Temmuz 1974                 Yengeç

Hasan Burgaç                     8 Mayıs 1973                      Boğa

Kadir Hakel                         1 Eylül 1979                         Başak

Gökmen Davutoğlu         23 Mayıs 1969                    İkizler

Ahmet Sakallı                     23 Kasım 1983                    Yay

Serkan Önet                       8 Ağustos 1980                  Aslan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75