banner6

Teniste finalin adı: GAÜ-GMBTK

banner37

Teniste finalin adı: GAÜ-GMBTK
banner8

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu 2021 Nicosia Motors Tenis Ligi Yarı Final Play-Off ikinci maçlarında Girne Amerikan Üniversitesi ile Lefkoşa Şehir Kulübü karşılaşırken, Doğu Akdeniz Üniversitesini ise Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü konuk etti.


Girne Amerikan Üniversitesi - Lefkoşa Şehir Kulübü maçı son yılın şampiyonu ve bir önceki yılın finalisti olarak ilk maçta olduğu gibi yine GAÜ favori olan taraftı. Çok çekişmeli geçen maçta Girne Amerikan Üniversitesi Lefkoşa Şehir Kulübü’nü 5-2 mağlup ederek adını finale yazdırmayı başardı.


Nıcosıa Motors Tenis Ligi’nin diğer Yarı Final Play-Off karşılaşmasında DAÜ ile GMBTK karşılaştı. Çok çekişmeli geçen Yarı Final Play-Off ilk maçını kazanmayı başaran Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü 4-3 lük ayni skorla ikinci maçı da kazanmayı başarıp finale çıkmayı bildi.


KKTF 2021 Nıcosıa Motors Tenis Ligi’nde Yarı Final Play-Off maçlarında alınan bu sonuçlar ile finalin adı GAÜ – GMBTK oldu. KKTF kortlarında gerçekleşecek Nicosia Motors Tenis Ligi final maçları ile ligin 3. lük 4. lük maçları DAÜ ile LŞK arasında 29-30 Temmuz 2021 tarihlerinde oynanacak.

KKTF 2021 Nicosia Motors Tenis Ligi Yarı Final Play-Off ikinci maç sonuçları:

Girne Amerikan Üniversitesi - Lefkoşa Şehir Kulübü: 5-2

Tek Erkekler: 1-1

Çift Erkekler: 1-0

Tek Kadınlar: 2-0

Çift Kadınlar: 1-0

 

Karışık Çiftler: 0-1

Doğu Akdeniz Üniversitesi – Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü: 3-4

Tek Erkekler: 1-1

Çift Erkekler: 0-1

banner134

Tek Kadınlar: 1-1

Çift Kadınlar: 0-1

Karışık Çiftler: 1-0

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88