Teniste keyifli turnuva

banner37

Kıbrıs Türk Tenis Federasyonu tarafından organize edilen VEG & BONES CUP’da genç raketlerin heyecanlı ve zevkli karşılaşmalarının gerçekleştiği 8-9 yaş kategorilerinde oynanan grup maçları çekişmeli mücadelelere sahne oldu. Oynanan maçlar ile alınan sonuçlar şu şekilde oluştu

Teniste keyifli turnuva
banner99

8 YAŞ- BEYAZ GRUP:

Doğa İnce - Yalın Yurtsever
                               7/5 – 5/7 -10/8   

Elvin Akşahin - İrem özen                                               7/4 – 8/6              

Doğa İnce - Doruk Güleryüz                            9/7- /7/3               

Elvin akşahin - Doruk Güleryüz                      7/4 – 8/6              

8 YAŞ - KIRMIZI GRUP

Baran Başaran - Arel Şahin            
                7/2 - 7/5               

Erdal Arabacıoğlu - Beren Başaran
                7/2 – 7/3              

Baran Başaran - Beren başaran    
                7/2 – 7/1              

9 YAŞ KIZLAR - ROUND ROBİN

Beren Başaran - Mira Yüksel                          1/4 - 3/5

Meyra Eser / Naciye Selin faraçoğlu              4/0 – 4/0

Melisa İlkbahar / Yağmur Özakça                                4/1 – 4/0

Zarif Dayı / Laren Alreqeb
                               4/1 – 4/0

9 YAŞ ERKEKLER - ROUND ROBİN

Devin Bedevi - Timur Salih Belican

banner134
                4/5 – 0/4

Toprak Ata Candan - Sarp Solyalı
                w.o.

Baran Başaran - Doruk Güleryüz
                4/0 – 4/0

Kıvanç Öztuğ - Çağ Refikoğlu
                               4/1 – 4/1

Ahmet Özakça / Makan Oran
                               w.o.

Arel Şahin / Poyraz Vural
                               4/2 – 4/1

Veg & Bones Cup bugünkü maç programı:

9 YAŞ KIZLAR - ROUND ROBİN

Vera Gazi - Elvin Akşahin

İrem Erenay - Nehir Gürses

Deniz Abdullahoğlu - Daniela Agafonova

9 YAŞ ERKEKLER - ROUND ROBİN

Deniz Varoğlu - Tuğra İrfanoğlu

Deniz Hüseyin Önen - Ersoy Birkan Kutoğlu

Toprak Ata Candan - Baran Başaran

Çağ Refikoğlu - Makan Oran

Deniz Hüseyin Önen - Arel Şahin

Ersoy Birkan Kutoglu - Poyraz Vural

10 YAŞ KIZLAR - ROUND ROBİN

Meyra Eser - Vera Gazi

Ecem Yıldız - Sevinç Oğan

Girne Umut Yerebakan - Mira yüksel

Servet Tel - Melisa İlkbahar

10 YAŞ ERKEKLER - ROUND ROBİN

Ömer Anıl - Kıvanç Öztuğ

Cafer Tosunoglu - Hasan Aras Duman

Emir Asaf Yüksel - Baran Adalıer

Eren Yılmaz - Ares Türcan

12 YAŞ ERKEKLER - ÇEYREK FİNAL

Toprak Altuntaş - İbrahim Can Arabacı

Bora Erin - Doruk Taşeli

BÜYÜK KADINLAR - ÇEYREK FİNAL

Maria Tatarnikova - Ecem Açıkel

Sevim Akbaş - Zeynep Ertanoğlu

Melis Mevlit - Elçin Özbilen

BÜYÜK ERKEKLER- ÇEYREK FİNAL

Göktuğ Yusuf Gökbayrak - Yalın Doğasal

Rasim Ülker - Zeki Esendağlı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75