Transfer sona erdi

banner37

Futbolda 2019-20 sezonuna yönelik Geçici Transfer ve Yabancı Futbolcu Transfer Dönemi, dün saat 17.30 itibariyle tamamlandı. 1 Temmuz 2019 tarihinde başlayan transfer dönemi süresince takımlar kadrolarını güçlendirmek adına son hamlelerini dün yaptı

banner87
Transfer sona erdi
banner90
banner99


Yabancı harekatı


Transferin son gününün en hareketli takımı Gönyeli oldu. Kırmızı-beyazlılar, yabancı oyuncusu Lazarus’un yerine Efosa’yı kadrosuna dahil etti. Kırmızı-beyazlılar, Çetinkaya’dan Felix’i son dakika kadrosuna dahil ederek, yabancı forveti Boniface’i de Çetinkaya’ya verdi. Gönyeli ayrıca Doğan Türk Birliği’nin genç oyuncusu Enes’i de kiraladı. Ligde ilk iki hafta geride kalırken, bir galibiyeti bulunan Baf Ülkü Yurdu, yabancı oyuncusu David Simbo’nun yerine 27 yaşındaki Nijeryalı oyuncu Atanda Ogungbe’yi kadrosuna dahil etti.

Turgut, Y. Dumlupınar’a döndü


Transfer dönemi içerisinde Yonpaş Dumlupınar’dan Gönyeli’ye kiralanan Turgut Kaçar, transferin son gününde takımı Yonpaş Dumlupınar’a geri döndü.

Göçmenköy’den kaleye takviye


Ülkemizin tecrübeli kalecilerinden Mustafa Dağman, Yalova’dan kiralık olarak kadroya dahil edildi. Lacivert-kırmızılılar ayrıca Çamlıbel’den Turgay Arıcan’ı da transfer etti.

Buğra Barın Ozanköy’de


Bonservisi Yenicami’de bulunan Buğra Barın ise, transferin son saatlerinde K-Pet Birinci Lig ekibi Ozanköy’e kiralandı.

Issac Baf’ta


Yerli statüde oynayabilen Bostancı Bağcıl futbolcusu Issac de K-Pet Süper Lig ekiplerinden Baf Ülkü Yurdu’na transfer oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75