banner6

Türkkan 5 yıla imza attı

banner37

Mağusa Türk Gücü, kalecisi Türkkan Delideniz ile 5 yıllık anlaşma imzaladı. Yeni sezonda iddialı bir kadro oluşturarak şampiyonluğa oynamayı hedefleyen Mağusa Türk Gücü, gelecek yıl serbest transfer hakkı doğacak olan takım kaptanı ve milli kaleci Türkkan Delideniz’le önümüzdeki 5 yıl için anlaşma sağladı

Türkkan 5 yıla imza attı
banner151 banner143

Bozkurt “İstikrar olan her yerde başarı vardır”

İmza töreninde konuşan kulüp başkanı Koral Bozkurt “Uzun yıllardır takımımızda futbol oynayan Türkkan ile 5 yıllık anlaşma imzaladık.  İstikrar olan her yerde başarı vardır. Biz her yıl transferle uğraşıp takım içindeki istikrarı bozmak istemiyoruz. Amacımız uzun vadeli başarılı bir kadro devamlılığı oluşturmak.  Camiamıza hayırlı olsun” dedi.

 

Delideniz “MTG’de oynamak bir ayrıcalıktır”

MTG’de oynamanın bir ayrıcalık olduğunu ifade eden Delideniz, bir Gazimağusalı olarak futbol oynamaya başladığı günden itibaren hep MTG’de oynamanın hayalini kurduğunu, bu hayalinin 2 yıl önce gerçek olduğunu ifade etti.

MTG’nin kendisi için çok önemli bir kulüp olduğunu, bu kulüpte oynamaktan onur duyduğunu ifade eden Delideniz, MTG’nin sporcusuyla, yöneticisiyle ve taraftarıyla bir bütün olduğunu kaydetti. 

Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2017, 10:13
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104