Turunç, İstanbul’a hazırlanıyor

banner37

Turunç, İstanbul’a hazırlanıyor
banner99

Kuzey Kıbrıs Profesyonel Milli Boksörü Metin Turunç dünya şampiyonası gecesinde ringe çıkıyor. Önce Ukrayna daha sonra ise Arnavutluk zaferleri ile ülke bayrağını dalgalandıran demir yumruk lakaplı Metin Turunç, kemer müsabakasına 4 maç kala İstanbul’da yapılacak olan müsabakadan zaferle dönmek istiyor.


İstanbul Kadıköy’de 3 Eylül akşamı yapılacak olan müsabaka öncesinde hem milli boksör Metin Turunç hem de Antrenörü Dindar Gölçek düşüncelerini aktardı.

Turunç: Hedefimiz yine ayni


Milli boksör Demir Yumruk lakaplı Metin Turunç 3 Eylül akşamı İstanbul Kadıköy’de yapılacak olan müsabaka ile ilgili olarak yaptığı açıklamada Ukrayna ve Arnavutluk zaferlerinden sonra şimdiki durağın İstanbul olduğunu belirterek, kemer müsabakalarına 4 maç kala İstanbul’daki 3 Eylül akşamının kendileri adına son derece önemli olduğunu söyledi. Çalışmalarına Antrenörü Dindar Gölçek nezaretinde devam ettiğini belirten Turunç, tek hedeflerinin İstanbul da yapılacak olan müsabakada yine ülke bayrağını dalgalandırmak olduğunu söyledi.

banner134

Gölçek: İyi durumdayız


Metin Turunç’un Antrenörü Dindar Gölçek ise İstanbul’da yapılacak olan müsabaka ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede zorluk derecesi yüksek müsabakaların 3 Eylül tarihi ile birlikte başlayacağını söyledi.


Ukrayna ve Arnavutluk sonrasında rotanın bu kez İstanbul olduğunu belirten Gölçek, hazırladıkları program doğrultusunda eylül ayındaki müsabakaya en iyi şekilde hazırlanacaklarını kaydetti.


Metin’in performans noktasında iyi durumda olduğunu planlamaları doğrultusunda çalışmalarının devam ettiğini belirten Gölçek, Metin’in rakibinin kura sonucu belirleneceğini ve kendilerinin de henüz rakiplerini bilmediğini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75