banner6

Turunç, kemer ile döndü

banner37

Turunç, kemer ile döndü
banner151 banner143


İstanbul’da 13 Mayıs akşamı Azeri rakibini nakavt ile mağlup eden Metin Turunç antrenörü Dindar Gölçek ile adaya döndü. Aldığı Avrupa Şampiyonluk kemeri ile kemer sayısını ikiye çıkaran Metin Turunç, başarısına bir yenisini eklemiş oldu. Başarısına bir yenisini daha ekleyen Milli Boksör Metin Turunç olağanüstü bir atmosferde ringe çıktığını belirtirken, Avrupa Şampiyonluk kemerini kazandığını için çok mutlu olduğunu söyledi.

Turunç: Çok mutluyum


Milli Boksör Metin Turunç, Ercan Havalimanı’nda ayağının tozuyla yaptığı açıklamada çok mutlu ve gururlu olduğunu söyledi. Güzel bir atmosferde yine güzel bir zafere imza attıklarını belirten Metin Turunç, Avrupa Şampiyonluk kemerini kazanmanın inanılmaz mutluluk verici olduğunu ifade etti.

Gölçek: Hak ettiğimiz bir başarı


Metin Turunç’un antrenörü Dindar Gölçek ise yaptığı açıklamada hak ederek geldikleri bir maçtan yine haklı bir galibiyetle ayrıldıklarını söyledi. Avrupa Şampiyonluk kemeri ile ülkeye dönmenin inanılmaz bir mutluluk olduğunu belirten Gölçek, Metin’in performansının her geçen müsabaka daha da yukarıya çıktığını bunun da sonuca yansıdığını ifade etti.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104