Turunç sıkı çalışıyor

banner37

Nisan ayının sonunda Ukrayna’da ringe çıkacağı açıklanan milli boksör Metin Turunç’un bu maça çift idmanla hazırlandığı bilgisi verildi

Turunç sıkı çalışıyor
banner99

KKTC Milli Boksörü Metin Turunç’un nisan ayının sonunda Ukrayna’da ringe çıkacağı açıklandı. Rus antrenörü Denis Chekalev ve Türk antrenörü Dindar Gölçek nezaretinde çalışmalarına aralıksız devam ettiği ifade edilen Turunç’un oldukça hırslı olduğu belirtildi.


banner134
Rus antrenörü Denis Chekalev yaptığı açıklamada uzun süredir ringlerden geri kaldıklarını nisan ayının sonunda Ukrayna’da yapılacak olan müsabakaya en iyi şekilde hazırlanmaları gerektiğini belirtti. Metin’in sağlık sorunları nedeniyle 10 gün idmanlardan geri kaldığını belirten Rus antrenör Denis Chekalev bu açığı kapatmak adına mart ayından itibaren günde çift idman yaparak çalışmalara devam ettiklerini söyledi.

Zabit de Ukrayna’da olacak


Metin Turunç’un nisan ayının sonunda Ukrayna’da yapılacağı aktarılan müsabakaya Boks Federasyonu Başkanı Yıltan Zabit de katılacak. Ülke adına müsabakanın son derece önemli olduğunu belirten milli boksör Metin Turunç, Başkan Yıltan Zabit’in her zaman olduğu gibi yine bu müsabakada yanında olacağını söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75