banner6

U15’lerde ilk devre tamamlandı

banner37

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu tarafından düzenlenen U15 Yıldızlar Ligi’nde hafta sonu oynanan maçlarla ilk devre tamamlandı. Beş maçı ev sahibi, 8 maçı deplasman takımları kazanırken, 3 maç beraberlikle sonuçlandı. Bir maç ertelendi, 1 maç ise oynanmadı

U15’lerde ilk devre tamamlandı
banner150 banner150 banner151 banner143

Ahmet OGAN

1.Grup’ta Sipahi, 2.Grup’ta Mağusa Türk Gücü, 3.Grup’ta Değirmenlik, 4.Grup’ta Yenicami, 5.Grup’ta Türk Ocağı, 6.Grup’ta Baf Ülkü Yurdu ilk devreyi lider kapattı. Haftanın en farklı sonucunu 2.grupta Mağusa Türk Gücü deplasmanda Yenişehir’i 10-0 mağlup ederek aldı.

Sonuçlar:

1.Grup

Büyükkonuk-1461 İskele Trabzonspor: 1-1

Bafra-Tatlısu Seracılar: 1-6

Dipkarpaz-Sipahi: 1-4

2.Grup

Yenişehir-Mağusa Türk Gücü: 0-10

Maraş-Güvercinlik: 5-0

3.Grup

Cihangir-Yeniboğaziçi: Ertelendi

Mormenekşe-Değirmenlik: 2-12

Akıncılar-Vadili: 1-2

4.Grup

Yenicami-Gençlik Gücü: 7-1

Çetinkaya-Gönyeli: 2-4

Göçmenköy-Hamitköy: 4-2

5.Grup

Lapta-Doğan Türk Birliği: 0-8

Türk Ocağı-Girne Halk Evi: 3-1

Karşıyaka-Düzkaya: 1-1

6.Grup

Alayköy Gençlik-Dikmen Gücü: 1-5

Lefke-Binatlı: 1-1

Baf Ülkü Yurdu-Bostan Bağcıl: 5-0

1.Grup Puan Durumu

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Sipahi  5  5  0  0  21  3  18  15

2.1461 İskele Trabzonspor  5  3  1  1  14  5  9  10

3.Dipkarpaz  5  3  0  2  16  11  5  9

4.Tatlısu Seracılar  5  2  0  3  13  16  -3  6

5.Büyükkonuk  5  1  1  3  10  17  -7  1

6.Bafra  5  0  0  5  6  28  -22  0

2.Grup Puan Durumu

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Mağusa Türk Gücü  5  5  0  0  45  2  43  15

2.Maraş  5  3  0  2  19  12  7  9

3.Yonpaş Dumlupınar 4  2  1  1  11  7  4  7 

4.Yenişehir  5  2  1  2  15  18  -3  7

5.Çanakkale  4  1  0  3  5  14  -9  0

6.Güvercinlik  5  0  0  5  3  45  -42  0

3.Grup Puan Durumu

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Değirmenlik  5  4  1  0  32  5  27  13

2.Cihangir  4  3  1  0  30  2  28  10

3.Yeniboğaziçi  4  3  0  1  14  6  8  9

4.Vadili  5  2  0  3  7  20  -13  6

5.Mormenekşe  5  1  0  4  10  30  -20  3

6.Akıncılar  5  0  0  5  5  35  -30  0

4.Grup Puan Durumu

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Yenicami  7  6  1  0  34  3  31  19

2.Küçük Kaymaklı  6  5  1  0  23  2  21  16

3. Gönyeli  7  5  0  2  21  9  12  15

4.Göçmenköy  7  4  0  3  16  24  -8  12

5.Hamitköy  7  2  0  5  11  28  -17  6

6.Gençlik Gücü  7  1  0  6  10  27  -17  3

7.Çetinkaya  7  0  0  7  7  29  -22  0

5.Grup Puan Durumu

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Türk Ocağı  7  7  0  0  44  3  41  21

2.Doğan Türk Birliği  7  6  0  1  44  2  42  18

3.Girne Halk Evi  7  3  1  3  19  17  2  10

4.Merit A.Yeşilova  6  2  1  3  13  14  -1  7

5.Lapta  7  2  0  5  5  52  -47  6

6.Karşıyaka  7  1  2  4  7  26  -19  5

7.Düzkaya  7  0  2  5  4  22  -18  2

6.Grup Puan Durumu

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Baf Ülkü Yurdu  5  5  0  0  35  1  34  15

2.Binatlı  5  3  1  1  25  5  20  10

3.Lefke  5  3  1  1  20  5  15  10

4.Dikmen Gücü  5  2  0  3  12  14  -2  6

5.B.Bağcıl  5  1  0  4  11  20  -9  3

6.Alayköy Gençlik  5  0  0  5  2  60  -58  0

Maç Programı:

14 Mart Cumartesi:

1.Grup

1461 İskele Trabzonspor-Sipahi

2.Grup

Maraş-Yenişehir

3.Grup

Cihangir- Mormenekşe

Akıncılar-Değirmenlik

4.Grup

Gönyeli-Göçmenköy

Hamitköy-Yenicami

5.Grup

Girne Halk Evi-Lapta

6.Grup

Lefke-Alayköy Gençlik

15 Mart Pazar:

1.Grup

Dipkarpaz-Tatlısu Seracılar

Büyükkonuk-Bafra

2.Grup

Yonpaş Dumlupınar-Mağusa Türk Gücü

3.Grup

Yeniboğaziçi-Vadili

4.Grup

Gençlik Gücü-Küçük Kaymaklı

5.Grup

Doğan Türk Birliği-Karşıyaka

Merih A.Yeşilova-Türk Ocağı

6.Grup

Binatlı-Bostan Bağcıl

Baf Ülkü Yurdu-Dikmen Gücü

banner343
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110