U15’lerde tempo artıyor

banner37

U15 Yıldızlar Ligi’ne hafta sonu oynanan maçlarla devam edildi. Ligde 4 maçı ev sahibi, 12 maçı deplasman takımları kazanırken, 1 maç tatil edildi. 1 maç ise oynanmadı

U15’lerde tempo artıyor
banner90
banner99

Ahmet OGAN

1.Grup’ta Sipahi, 2.Grup’ta Mağusa Türk Gücü, 3.Grup’ta Cihangir, 4.Grup’ta Yenicami, 5.Grup’ta Türk Ocağı, 6.Grup’ta Baf Ülkü Yurdu haftayı lider kapattı.

Sonuçlar:

1.Grup

Büyükkonuk-Dipkarpaz: Tatil edildi

Sipahi-Tatlısu Seracılar: 6-0

Bafra-1461 İskele Trabzonspor: 1-7

2.Grup

Maraş-Yonpaş Dumlupınar: 1-3

Çanakkale-Mağusa Türk Gücü: Oynanmadı

Yenişehir-Güvercinlik: 9-1

3.Grup

Cihangir-Akıncılar: 10-0

Vadili-Değirmenlik: 0-5

Mormenekşe-Yeniboğaziçi: 1-4

4.Grup

Gençlik Gücü-Göçmenköy: 1-3

Çetinkaya-Küçük Kaymaklı: 1-6

Gönyeli-Yenicami: 1-3

5.Grup

Karşıyaka-Lapta: 1-3

Düzkaya-Türk Ocağı: 0-5

Doğan Türk Birliği-Merit A.Yeşilova: 3-0

6.Grup

Lefke-Baf Ülkü Yurdu: 0-3

Alayköy Gençlik-Binatlı: 1-16

Bostan Bağcıl-Dikmen Gücü: 0-4

1.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Sipahi  3  3  0  0  15  1  14  9

2.1461 İskele Trabzonspor  3  2  0  1  11  4  7  6

3.Dipkarpaz  2  2  0  0  11  4  7  6

4.Büyükkonuk  2  1  0  1  7  7  0  3

5.Tatlısu Seracılar  3  0  0  3  2  14  -12  0

6.Bafra  3  0  0  3  4  20  -16  0

2.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Mağusa Türk Gücü  2  2  0  0  24  1  23  6

2.Maraş  3  2  0  1  13  4  9  6

3.Yenişehir  3  1  1  1  12  8  4  4

4.Yonpaş Dumlupınar  3  1  1  1  6  6  0  4

5.Çanakkale  2  1  0  1  5  8  -3  3

6.Güvercinlik  3  0  0  3  2  35  -33  0

3.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Cihangir  3  3  0  0  29  1  28  9

2.Değirmenlik  3  3  0  0  19  2  17  9

3.Yeniboğaziçi  3  2  0  1  8  5  3  6

4.Mormenekşe  3  1  0  2  7  15  -8  3

5.Vadili  3  0  0  3  2  18  -16  0

6.Akıncılar  3  0  0  3  3  27  -24  0

4.Grup Puan Durumu:

banner134
Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Yenicami  6  5  1  0  27  2  25  16

2.Küçük Kaymaklı  5  4  1  0  22  2  20  13

3.Gönyeli  5  4  0  1  17  6  11  12

4.Göçmenköy  5  2  0  3  9  20  -11  6

5.Gençlik Gücü  5  1  0  4  8  18  -10  3

6.Hamitköy  5  1  0  4  7  23  -16  3

7.Çetinkaya  5  0  0  5  3  22  -19  0

5.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Türk Ocağı  5  5  0  0  39  1  38  15

2.Doğan Türk Birliği  5  5  0  0  35  0  35  15

3.Merit Alsancak Yeşilova  5  2  1  2  12  11  1  7

4.Girne Halk Evi  4  2  0  2  13  11  2  6

5.Karşıyaka  6  1  1  4  6  25  -19  4

6.Lapta  5  1  0  4  3  44  -41  3

7.Düzkaya  4  0  0  4  1  17  -16  0

6.Grup Puan Durumu:

Takımlar  O  G  B  M  A  Y  Av.  P

1.Baf Ülkü Yurdu  3  3  0  0  28  1  27  9

2.Binatlı  3  3  0  0  24  2  22  9

3.Lefke  3  2  0  1  16  3  13  6

4.Dikmen Gücü  3  1  0  2  6  10  -4  3

5.Bostancı Bağcıl  3  0  0  3  0  15  -15  0

6.Alayköy Gençlik  3  0  0  3  1  44  -43  0

Maç Programı

29 Şubat Cumartesi:

2.Grup

Maraş-Mağusa Türk Gücü

3.Grup

Yeniboğaziçi-Akıncılar

Vadili-Mormenekşe

Cihangir-Değirmenlik

4.Grup

Küçük Kaymaklı-Gönyeli

Hamitköy-Gençlik Gücü

Göçmenköy-Çetinkaya

5.Grup

Lapta-Düzkaya

Türk Ocağı-Doğan Türk Birliği

01 Mart Pazar:

1.Grup

Dipkarpaz-1461 İskele Trabzonspor

Sipahi-Bafra

Büyükkonuk-Tatlısu Seracılar

2.Grup

Güvercinlik-Yonpaş Dumlupınar

Çanakkale-Yenişehir

5.Grup

Merit A.Yeşilova-Girne Halk Evi

6.Grup

Binatlı-Baf Ülkü Yurdu

Bostan Bağcıl-Alayköy Gençlik-

Lefke-Dikmen Gücü

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2020, 10:40
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner75