U17’lerde devre tamamlanıyor

banner37

U17’lerde devre tamamlanıyor
banner99

Ahmet OGAN

   U17 Ligi’ne hafta sonu oynanan maçlarla devam edildi. Dördüncü hafta maçları sonunda A Grubu’nda Türk Ocağı, B Grubu’nda Yonpaş Dumlupınar, C Grubu’nda Yenicami, D Grubu’nda ise Değirmenlik haftayı lider tamamladı.

A Grubu

   A Grubu’nda oynanan 2 maçı da ev sahibi takımlar kazandı. 9 gol atıldı. Türk Ocağı evinde Lapta’yı 3-1  mağlup ederek puan farkı ile liderliğini sürdürüdü. Merit A. Yeşilova rakibi Dikmen Gücü’nü  5-1 mağlup ederek, haftanın en farklı sonucunu ve ligdeki ilk galibiyetini aldı.

banner134
B Grubu

   B Grubu’nda oynanan 2 maçtan, 1 maçı ev sahibi takım, 1 maçı da deplasman takımı kazandı. 9 gol atıldı. Yonpaş Dumlupınar evinde Yeniboğaziçi’ni 5-1 mağlup ederek, haftanın en farklı sonucunu alarak, gol averajı ile liderliğini sürdürdü. Mağusa Türk Gücü deplasmanda Sipahi’yi 2-1 mağlup etti.

C Grubu

   C Grubu’nda oynanan 2 maçtan 1 maçı ev sahibi takım, 1 maçı deplasman takımı kazandı. 1 maç ise oynanmadı. 14 gol atıldı. Yenicami deplasmanda Küçük Kaymaklı’yı 3-0 mağlup ederek, puan farkı ile liderliğini sürdürdü. Binatlı evinde Yılmazköy’ü 11-0 mağlup ederek, haftanın en farklı sonucunu aldı.

D Grubu

   D Grubu’nda oynanan 2 maçtan 1 maçı deplasman takımı kazanırken, 1 maç beraberlikle sonuçlandı. 1 maç ise oynanmadı. 3 gol atıldı. Değirmenlik evinde takipçisi Cihangir ile 1-1 berabere kalmasına rağmen gol averajı ile liderliğini sürdürdü. Vadili deplasmanda Akdoğan Akıncılar’ı 1-0 mağlup etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner75