U21 Liglerinde teknik adam dosyası

banner37

U21 Liglerinde ilk devre tamamlandı. U21 Süper Ligde Mağusa Türk Gücü, U21 Birinci Lig’de ise Yonpaş Dumlupınar, ilk devreyi lider tamamlayan takımlar oldu

banner87
U21 Liglerinde teknik adam dosyası
banner90
banner99

Ahmet OGAN

U21 Süper Lig ve U21 Birinci Lig’de görev yapan teknik direktör ve antrenörlerde ilk devre değişimler yaşandı.

U21 Süper Lig değişimler

U21 Süper Lig’de geçmiş sezonlara göre teknik adam değişikliğinde azalma olduğu görülüyor. Bu ligde 3 takım teknik adam değişikliğine giderken, yoğunluk olarak genç antrenörlerin görev aldığı görüldü. Cihangir’de Teknik Direktör Çetin İleri’nin yerine antrenör Hüseyin Kızmazoğlu, Düzkaya’da Kamil Aldemir’in yerine Recep Perçinkardeşler, Hamitköy’de A takımda yardımcı antrenör olarak görev yapan Ragıp Kanatlı genç takımdaki görevinden ayrılarak, yerine yönetici olarak Hasan Sarıoğlu görev aldı. Devre arasında yapılan değişiklikle Hamitköy’de takımın başına antrenör Münür Çavuş getirildi.

U21 Birinci Lig değişimleri


U21 Birinci Lig’de ilk devrede teknik adamlarda üç değişiklik yaşanırken, 4 takımda hem genç, hem de A Takım’da antrenörler görev yaptı. Girne Halk Evi’nde antrenör Mehmet Demir’in yerine antrenör Ümit Aktül, Yalova’da antrenör Yusuf Serçin’in yerine Melik Fırat göreve gelirken çalışma süresi çok kısa olunca tekradan görev antrenör Yusuf Serçin’e verilerek geri dönüş yapıldı. Mormenekşe’de İshak Ertem’in yerine Bekir Özalp yönetici olarak görev yaptı. Ozanköy’de ise A Takım’da oyuncu olarak mücadele eden Okan Kibar aynı zamanda genç takımda da antrenör olarak görev yapıyor.

A ve Genç Takım’da görev alanlar


U21 Süper Lig’de Lefke’de Sayıner Seyitler, Birinci Lig’de Esentepe’de Ali Suat Kanlı, Gençler Birliği’nde Hüseyin Dorak, Karşıyaka’da Bayram Paşaoğulları, Mesarya’da Mehmet Karagil A Takım’da yardımcı antrenör, genç takımlarda yetkili antrenörler olarak görev yapıyorlar.

U21 Süper Lig’de Görev Alan Teknik Adamlar

Merit A.Yeşilova: Ahmet Sakinoğlu (15 hafta)
 

Binatlı: Ulun Cam (B), Kaan Cesur (C), Hasan Poyrazoğlu (Kaleci Ant.) (15 hafta)

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75

banner108