banner6

Üç puan isteği

banner37

K.Kaymaklı kendi sahasında Doğan Türk Birliğini konuk edecek

Üç puan isteği
banner151 banner143

Can İPCİOĞLU

Futbolda devrenin son karşılaşmasında yarın kendi sahasında Doğan Türk Birliği  ile karşılaşacak olan K. Kaymaklı'da Taner Bingöllü ve Hüseyin Adal kart cezalısı, kaleci Hasan Piro’nun ise sakatlığı nedeni ile oynayamayacak olmasının sıkıntısını yaşarken, Doğan Türk Birliği ise tam kadro bu önemli karşılaşmaya hazırlanıyor.

Mertdin: Oyuncularıma güveniyorum

K. Kaymaklı Teknik Direktörü Muharrem Mertdin, devrenin son karşılaşmasını kazanıp üç puanla araya girmek istediklerini belirtti. Mertdin, son haftalarda takımının iyi futbol sergilemeye başladığını ifade ederek Doğan Türk Birliği karşısında da güzel futbolu devam ettirmek istiyoruz dedi. Mertdin, eksiklere rağmen mazeret üretmek istemediğini de söyledi ve takımının tüm oyuncularına güvendiğini sözlerine ekledi.

Oshan : Araya galibiyetle girmeliyiz

Doğan Türk Birliği Teknik Direktörü Caner Oshan, K.Kaymaklı maçının kendileri için çok önemli olduğunu ifade ederek yılın son lig maçını kazanıp yeni yıla moralli girmek istediklerini vurguladı. Oshan, ligde hedeflerinin her zaman üst sıralar olduğunu söyleyerek bu yüzden deplasmanda oynayacakları karşılaşmayı kazanmaktan başka bir şey düşünmediklerini ifade etti. Doğan Türk Birliği'nde takımda üçüncü yabancı durumunda bulunan Pohpa’nın gönderildiğini onun yerine bir yabancı alıp ara transferde başka bir oyuncuyu kadroya dahil etmeyi düşünmediklerini söyledi. Oshan iyi futbol ortaya koydukları ilk devrede bazı şanssız maçlar kaybettiklerini, bunun yaşanmaması halinde daha iyi bir puanda olabileceklerini vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2016, 10:55
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104