'Üç yılın takımını kurduk'

banner37

 Türk Ocağı Teknik Direktörü  Hasan Topaloğlu, gelecekle ilgili umutlu konuştu

banner87
'Üç yılın takımını kurduk'
banner90
banner99

Can İPCİOĞLU

 

Türk Ocağı bu sezona daha iddialı hazırlanıyor. Teknik Direktör Hasan Topaloğlu nezaretinde haftanın 6 günü idman yapan Girne temsilcisi, transferde de bütçesine uygun hareket ederek, gelecek üç yılın iskelet kadrosunu kurmanın rahatlığını yaşıyor.

 

Önemli isimler kadroya dahil edildi


Türk Ocağı transferde bugüne kadar kadrosuna, Yalova’dan kaleci İrfan Özbay, Ali ve Yusuf Özbahar kardeşler yanında Doğan Türk Birliği'nden Ahmet Çoşkun ile Ahmet Saygı, Merit Alsancak Yeşilova’dan Akın Topal, Tatlısu’dan İbrahim Karadal ile Gençlik Gücü'nden Ahmet Can Tokmak’ı kadrosuna kattı.


Alınan oyuncuların beş tanesinin serbest transfer hakkını Türk Ocağı için kullandıklarını söyleyen Topaloğlu, bir tek Ahmet Can Tokmak’ın opsiyon hakkı kendilerinde olmak kaydı ile kiralık geldiğini söyledi.

 

Yabancı oyuncular deneniyor


Topaloğlu, şimdiye kadar her şeyin yolunda olduğunu, yönetim ile uyumlu çalıştıklarını ifade ederek, bir iki yerli oyuncu arayışı içerisinde olduklarını, yabancı oyuncu konusunda ise İngiltere’den Germain Duva isimli forvet oyuncunun kendileri ile birlikte çalıştığını söyledi.


Topaloğlu ayrıca Kamerun'dan kanat oyuncu Osamba’nın da idmanlara indiğini ve bugünden itibaren Nijeryalı Desmor’un da ülkeye gelip antrenmanlara katılmasını beklediklerini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2018, 10:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner75