banner6

UEFA Konferans Ligi finalini Roma Teknik Direktörü Jose Mourinho’nun davetlisi olarak yerinde takip eden Kıbrıslı Türk: Cennet Erensoy

banner37

UEFA Konferans Ligi finalini Roma Teknik Direktörü Jose Mourinho’nun davetlisi olarak yerinde takip eden Kıbrıslı Türk:  Cennet Erensoy
banner151 banner143

Mahmut ODACI


2009 yılında Kıbrıs’tan Londra’ya taşınan Cennet Erensoy, Roma Teknik Direktörü Jose Mourinho’nun özel misafiri olarak Arnavutluk’ta oynanan Konferans Ligi finaline davet edildi.


Aslen Girneli olan ve Londra’da Mayhills Kitchen Restoran sahiplerinden olan ve Malik Cennek olarak bilinen Cennet Erensoy, İngiltere’de ünlü futbolcular ile kurduğu yakın ilişkiler ile de tanınıyor.


Her fırsatta ünlü isimlere ülkemizi anlatan Erensoy, ayrıca iş insanı Ersen Yanal ile Londra’da düzenledikleri eğlence organizasyonları ile sık sık Londra’da gündem oluyorlar.


KIBRIS Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulunan Cennet Ersoy , “Mourinho’nun davetlisi olarak finale gittim, onunla beraber sevincini paylaştık. Mourinho’nun favori yemeği tavuk şiş. Ayrıca sütlacı da çok seviyor. Kendisine sık sık Kıbrıs’tan bahsediyorum” dedi.

YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner88

banner110

banner104