Ulaç'ın hedefleri büyük

banner37

Ulaç'ın hedefleri büyük

Ülkemizin başarılı yüzücülerinden Doğukan Ulaç ile antrenörü Mehmet Gürcenk, KIBRIS TV’de yayınlanan Sabah Ajansı programına konuk olarak hedefleri ile ilgili açıklamalarda bulundular. Hüseyin Ağlamaz’ın hazırlayıp sunduğu programda KIBRIS Gazetesi spor yazarı Ogün Genç Kaçmaz da yorumlarıyla katkı koydu.

Hedef Türkiye Milli Takımı

Geçtiğimiz günlerde 2500 sporcunun katıldığı Boğaziçi KıtalararasıYüzme Yarışması’nda ve Çanakkale Troya Açık Su Yüzme Yarışması’nda birincilik elde ederek ülkemize gurur yaşatan Doğukan Ulaç, hedeflerine adım adım ulaşmaya başladığını, yoğun tempoda çalışmalarını devam ettirdiğini, bu yıl Türkiye Milli Takımı’na girmeyi hedeflediğini aktardı.

Doğukan Ulaç’ın antrenörü Mehmet Gürcenk, Yakın Doğu Üniversitesi ile Spor Dairesi’nin katkılarının bulunduğunu, daha büyük hedefler peşinde koştukları için, kamp ve desteklerin artması gerektiğine vurgu yaparak, çok yetenekli genç yüzücülerin imkanlar sunulması halinde başarılarının ülke sınırlarını aşacağına inandığını belirtti. Gürcenk, havuzların farklı bölgelerde hizmete sunulmasını ve tesislerin çağdaş normlara getirilmesini beklediklerini de vurguladı.

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER