banner6

“Ümit verici durumundayız”

banner37

Doğan Türk Birliği Başkanı Bayar Piskobulu, ilk devre ile ilgili konuştu:

“Ümit verici durumundayız”
banner99

Can İPCİOĞLU

AKSA Süper Lig ekiplerinden Doğan Türk Birliği, ikinci devrenin hazırlıklarına dün başladı. Sarı-Lacivertli ekip 10-14 Ocak tarihleri arasında Acapulco’da kamp yapacak. Doğan Türk Birliği Başkanı Bayar Piskobulu ilk devrenin değerlendirmesini yaparken, çeşitli şanssızlıklar yaşamalarına karşın son 11 yılın ilk devre itibarı ile en yüksek puanını topladıklarını ifade ederek ümit verici bir durumda olduklarını söyledi.

“Şanssızlıklara rağmen iddialıyız”


Piskobulu, ilk sakatlığı çapraz bağları kopan Koral’ın yaşadığını ve ilk haftalarda sakatlılar yaşanırken ilk devrenin 15 karşılaşmasında ideal kadro ile maça çıkamadıklarını ifade etti.


Daha sonra çağın hastalığı Covid-19 şoku yaşadıklarını ve takımda 15 kişinin bu hastalığa yakalandığından dert yanan Piskobulu, tüm bu olumsuzluklara karşın iddialı konumda olmaya devam eden tüm takımı kutladığını ifade etti.

“Transfer düşünmüyoruz”


Piskobulu, ikinci devre için takımı adına ümitli olduklarını ve en iyisini yapabilecek güçte olduklarını ifade ederek, iki genç oyuncu Cris ve Arda’yı kiralık listesine aldık. Kendilerini geliştirecek bir takıma gidecekler  diyen Piskobulu, transfer konusunda piyasanın çok pahalı olduğunu ve kendi oyuncularına güvendikleri için transfer yapmayı düşünmediklerini vurguladı.


Piskobulu, ikinci devreden beklentilerinin başında önce sağlık geldiğini ifade ederek dostça ve centilmenliğin önde olacağı bir ikinci devre dilediklerini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2022, 15:01
YORUM EKLE
banner140
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner110

banner104