Umutlar rövanşa kaldı

banner37

Nicosia Group Kıbrıs Kupası Yarı Final ilk maçında golsüz berabere kalan Yenicami ile Türk Ocağı, rövanş maçını kazanarak finale çıkmanın hesaplarını yapıyor

Umutlar rövanşa kaldı
banner8

Can İPCİOĞLU

Bayraktar: Tansel’in pozisyonu gol olsa, durum farklı olabilirdi

Yenicami Antrenörü Özgü Bayraktar, Türk Ocağı maçında ilk 60 dakikalık sürede sahada istediklerini yapamadıklarını, maçın hemen başında Tansel ile girilen pozisyonun golle sonuçlanması durumunda her şeyin daha farklı olabileceğini savundu.

“Son yarım saatlik bölümde daha iyi oynadık”


“Her şeye rağmen maçı gol yemeden bitirmek güzeldi” şeklinde konuşan Bayraktar, kupanın iki ayaklı olduğunun unutulmaması gerektiğini, rövanşın her zaman daha önemli olduğunu kaydetti.


Takımın pas hatası yaptığını ve istedikleri oyunu son yarım saatlik bölümde ortaya koymaya başladıklarını vurgulayan Bayraktar, rakiplerini eleyecek güçte olduklarını söyledi.

Dedekorkut: Final şansı yüzde 50-50


banner134
Nicosia Group Kıbrıs Kupası Yarı Final ilk maçında deplasmanda Yenicami ile golsüz berabere kalan Türk Ocağı, kendi sahasında oynayacağı rövanş mücadelesine odaklandı.


“Yarı finalin ilk ayağının zorlu olacağı belliydi” diyen Türk Ocağı Teknik Direktörü Ahmet Dedekorkut, 70 dakikalık sürede başa baş bir mücadele ortaya koyduklarını, Idan’ın oyuncudan atılması ile birlikte ibrenin Yenicami’ye döndüğünü söyledi.

“Rakibe gol atma şansı vermedik”


Rakiplerine gol atması için fırsat vermedikleri ve oyuncularının sahada doğru işler yaptığını ifade eden Dedekorkut, her şeyin ikinci maçın belirleyeceğini kaydetti.


Dedekorkut, rövanşta turu geçerek finale yükselmek için ellerinden geleni yapacaklarını, her iki takım için de final şansının yüzde 50 olduğunu sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75