Umutlu bekleyiş

banner37

Masa Tenisi Federasyonu başkanı Mustafa Bekiroğluları basın toplantısı düzenledi. Masa Tenisi Federasyonu binasının yanıda bulunan arazinin Ağustos itibarıyla federasyona devredilmesini beklediklerini belirten Bekiroğluları bu alana yapılacak tesis konusunda açıklamalarda bulundu

Umutlu bekleyiş
banner90
banner8

Bekiroğluları “Dana ve Özbilgehan söz verdi”


banner134
Bekiroğluları dört yıl önce yine bu alanın federasyona devri konusunda girişimler yaptıklarını ancak başarılı olamadıklarını kaydetti. Bekiroğluları bu yıl bu alanın gerek Genel Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Deniz Dana, gerekse spor dairesi müdürü Mehmet Özbilgehan tarafından kendilerine verileceğinin sözünü verdiklerini belirtti. Özbilgehan’a teşekkür etti.

“Proje hazır”

Bekiroğluları bu alana masa Tenisi federasyonu idari binaları yanında yeni bir salon, sosyal alanlar seminer salonu ve toplantı odaları prejeleri bulunduğunu ayrıca 7 katlı bir otel projeleri olduğunu kaydetti. Bekiroğluları bunların gerek federasyonun gerekse devletin cebinden tek kuruş çıkmadan yap-işlet-devret modeli ile yapılacağını belirterek konunun Spor Dairesi yetkilileri ile görüşüldüğünü ve konuyla ilgili gönüllü kişilerin de hazır olduğunu vurguladı.

“Endişeliyiz”

Bekiroğluları 4 yıl önce yine bu alanın federasyona verileceğini beklerken bir şahsa kiralandığını ve bu dönemde de yine benzer bir olayın gerçekleşebilme ihtimalinden dolayı endişeli olduklarının aldını çizdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75