Vadili’de Aktaş yeniden başkan

banner37

Vadili’de Aktaş yeniden başkan
banner99

BTM 1. Lig kulüplerinden Vadili Türk Çiftçiler Birliği Spor Kulübü’nün gerçekleştirilen Olağan Genel Kurulu’nda, mevcut başkan Menderes Aktaş, yeniden onay aldı. Vadili Kulübü Kulüp Lokalinde yapılan Olağan Genel Kurulunda Divan başkanlığını Buğra Tuğral, Divan sekreterliklerini de Dündar Gürpınar ile Ejder Şimşek  yaptı. Gündemdeki 2 yıllık faaliyet ve mali raporlar okunarak oy birliği ile aklandı.

banner134
Tek başkan adayı olan Başkan Menderes Aktaş, üyelerden yeniden aldığı onayla, iki yıl daha kulüp başkanlığına getirilirken, çalışacağı yeni yönetim kurulunu ve görev dağılımını önümüzdeki günlerde belirleyecek.


Aktaş, pandemiden dolayı faaliyetlere verilen arada, kulübün mali olarak toparlanması için özverili çalıştıklarını, yaptıkları birikimlerle borçsuz bir kulüp olarak maddi açıdan birikime gittiklerini belirtti. Başkan Aktaş ayrıca yönetim olarak öncelikleri olan alt yapıda da ciddi bir yapılanmaya giderek sporcu sayısını artırdıklarını, 100’e yakın sporcu ile devam ettiklerini belirtti.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75