banner6

“Vitesi boşa alamayız”

banner37

Göçmenköy deplasmanında alınan galibiyete rağmen Yonpaş Dumlupınar Teknik Direktörü Sedat Devecioğlu oyuncularına uyarılarda bulundu

“Vitesi boşa alamayız”
banner90
banner99

ÖZEL HABERLER - Can İPCİOĞLU

   Yonpaş Dumlupınar Teknik Direktörü Sedat Devecioğlu kupadan elendikten sonra ligde ise rahat konumda bulunan takımındaki bazı oyuncularının kazandıkları Göçmenköy maçında ortaya koyduğu performanstan memnun kalmadığını belli eden açıklamalarda bulundu.

   Kendisinin her zaman iddialı bir teknik adam ve Dumlupınar’ın da bir proje takımı olduğunu ifade eden Devecioğlu, oyuncuları ile kulübün futbolumuzda sözleşme olmamasına karşın sözleşme yaptığını belirterek “herkes üzerine düşen vazifeyi yapmıştır” dedi.

Devecioğlu, “Ahlarla vahlarla maç kazanan bir takım olmak istemem”

   Yonpaş Dumlupınar Teknik Direktörü Sedat Devecioğlu kadroda yer alan oyuncularının yüzde yetmişinin alt yapıdan çıktığını belirterek, oyuncularına güvenmekle birlikte bu sezon iddialarını yitirmiş olmalarına karşın diğer takımların kaderleri ile oynamayacaklarını vurguladı. Sedat Devecioğlu oyuncularının vitesi boşa alma durumu olamayacağı vurguladı ve futbolu güzel oynamaya çalışan bir takım yaratmak için çok çalıştıklarını söyledi. Takımın savunma yapan bir takım olmadığını ve bunu maçlarını izleyen herkesin bildiğini ifade eden Devecioğlu, “ahlarla vahlarla maç kazanan bir takım olmak istemem” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner111

banner34

banner75

banner104