Voleybolda final günü

Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı okul sporlarının organize ettiği orta okullar arası voleybol müsabakalarında final ve üçüncülük maçları bugün oynanıyor

Voleybolda final günü
  • 28 Mart 2018, Çarşamba 11:45

UKÜ Spor Salonu'nda dün oynanan yarı final maçlarında alınan sonuçlar ve günün final programı ise şöyle;

Yarı final Yıldız kız

Türk Maarif Koleji - Doğu Akdeniz Doğa koleji: 2-3                

Esentepe Ortaokulu - Çanakkale Ortaokulu: 2-3                      

 

Yarı final yıldız erkek

Erenköy Lisesi - Canbulat Özgürlük Ortaokulu: 3-0                 

 

Günün programı-(UKÜ Spor Salonu)

Yıldız kız üçüncülük

Türk Maarif Koleji - Esentepe Ortaokulu (09:30)                                     

 

Yıldız kız şampiyonluk

Çanakkale Ortaokulu - Doğu Akdeniz Doğa Koleji (11:00)                                   

 

Yıldız erkek şampiyonluk

Erenköy Lisesi - Çanakkale Ortaokulu (13:00)                         

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

YAZARLAR

tümü
    Takımlar O G B M Av P
1 YENİCAMİ AK 30 18 7 5 30 61
2 DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK 30 17 6 7 19 57
3 GAÜ ÇETİNKAYA TSK 30 16 7 7 15 55
4 BİNATLI YSK 30 14 8 8 15 50
5 MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK 30 12 12 6 11 48
6 BAF ÜLKÜ YURDU 30 12 9 9 20 45
7 LEFKE TSK 30 13 5 12 16 44
8 CİHANGİR GSK 30 12 7 11 4 43
9 KÜÇÜK KAYMAKLI TSK 30 13 3 14 -1 42
10 MAĞUSA TÜRK GÜCÜ 30 11 8 11 7 41
11 TÜRK OCAĞI LİMASOL 30 13 2 15 2 41
12 L. GENÇLER BİRLİĞİ SK 30 10 7 13 -8 37
13 GENÇLİK GÜCÜ TSK 30 10 4 16 -25 34
14 YALOVA SK 30 6 7 17 -23 25
15 YENİ BOĞAZİÇİ DSK 30 5 9 16 -35 24
16 OZANKÖY SK 30 4 7 19 -47 19
yukarı çık